Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyennek ítélnétek el egy...

Paxel kérdése:

Ti milyennek ítélnétek el egy ilyen srácot?

Figyelt kérdés
Az egyik pillanatban tök jó fej egyetért veled, röhög a vicceiden, sőt még a dolgozatban is súg neked, a másik pillanatban/helyzetben főleg ha a barátai is ott vannak akkor bárhol,bárki előtt simán leéget, meggyaláz, beszól, szidja a családtagjaidat, mindenbe neki áll feljebb, ő érzi magát a királynak és ha te be akarsz neki bizonyítani valamit hogy pl. ez meg ez nem is úgy volt vagy meg próbálod leállítani ott mindenki előtt (de csak szóban) akkor simán neked megy. Valamint volt mán rá egy párszor példa, hogy amikor tesiórán vagyunk és én nem akarok focizni,de ő meg fogta a karom és berántott a kapuba és mint egy kutyára rám szólt hogy maradjak ott, de én már hagyom inkább mert mondom hogy mi lenne belőle. Szerintetek ez egy ilyen személyiség vagy tényleg nem stimmel vele valami.
2015. okt. 22. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem amig csak szoba éget le addig rá lehet fogni személyiségre, de amikor már fizikálisságba átmegy a dolog akkor már nem stimmel vmi
2015. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!