Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel magyatazhato az, ha ket...

Mivel magyatazhato az, ha ket ember kozott rengeteg a hasonlosag?

Figyelt kérdés

17eves lany vagyok, es van egy 2honappal nalam idosebb fiu az iskolamban. Nem reg osszebaratkoztunk, es kiderult hogy kb 90%ban ugyan olyanok vagyunk. Ugyan azokat az eteleket szeretjuk/esszuk, ugyan azt sportoljuk, ugyan az a beszedstilusunk, ugyan azokat a zeneket szeretjuk/hallgatjuk, mind a kettonk kedvenc szine ugyan az,gamerek vagyunk mind a ketten es pont ugyan azokkal a jatekokkal jatszottunk eletunk soran mint a masik..sok mindent tudnek meg mondani, de ami a legfontosabb, az az, hogy sok hasonlosag van a multunkban. Mind a kettonk anyukaja valamilyen oknal fogva 'megkeseritette' eddigi eletunket, ugyan azokkal a modszerekkel.

Mi lehet ez? Csak egy szimpla veletlen?



2015. okt. 23. 02:57
 1/3 _Harry Potter_ ***** válasza:

Egyszerű véletlen. Bárkivel előfordulhat ilyen.


Egyébként meg ez eléggé kétséges dolog. Néha csak hónapokkal/évekkel később mutatja meg a másik fél a valódi arcát.

2015. okt. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Véletlen.


A genetika és a neveltetés mindenre kihat és alkalmanként két nagyon hasonló ember egymásra akad.


anyukátok szemét-> mit csinál egy kamasz ha gond van otthon? valamibe menekül, legyen az bulizás, sport, vagy kockaság -> mit csinál az emberek többsége a számítógépen? közösségi oldalakat búj, játszik, és zenét hallgat.


a kedvenc színnel kapcsolatban: ha csak nem valami extrém árnyalat akkor esélyes, hogy másoknak, mondjuk a fél osztálynak is az a kedvenc színe. az ismerőseim túlnyomórészének a kék a kedvenc színe, a maradéknak meg a szivárvány valamelyik árnyalat, az összesen 6 opció. Eddig egyszer sem hallottam azt, hogy a fehér, ezüst vagy például burgundi lenne valakinek a kedvence.

2015. okt. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kedvenc színünk a fekete és a fehér.

Köszönöm a válaszokat, én is erre gondoltam :D

2015. okt. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!