Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akiknek nincsenek barátaik....

Akiknek nincsenek barátaik. Miért alakulhatott ez így?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem találtam olyan embereket, akiket hosszabb távon érdeklek, és ők is érdekelnének engem. De már nem is vágyok rájuk 28 évesen.


A feleségem az egyetlen kivétel.

2015. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a sors el kell fogadni, másnak ettől nagyobb problémái is vannak, pl nekem.
2015. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, szép lassan elidegenedtek tőlem a barátaim. Egyedül egy emberrel tartom még mindig a kapcsolatot, de vele is csak hetente egyszer beszélek telefonon.


Sajnos így alakult, sokat költözködtem és amúgy is introvertált típus vagyok.

2015. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályban azért nem szeretnek, mert nem vagyok hajlandó azt csinálni, mint amit a tömeg.

Ha ez az ára, akkor meg minek?

2015. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem is akartam "barátkozni". Az egész dolog arra emlékeztet ahogy a kutyák egymás hátsóját szimatolják.
2015. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem sincs sok barátom. introvertált vagyok, nem is vágyom rájuk. ha hűséges társat akarsz, akkor vegyél egy kutyát és foglalkozz vele. kezeld társadként, emberként. jobb, mint emberekkel barátkozni.
2015. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert antiszociális vagyok, még az utcára is gyűlölök kimenni emberek közé..
2015. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehezen nyílok meg. Ha mégis sikerült, sokszor rossz embert választottam, gyakran visszaéltek a bizalmammal. Ezért hiába is barátkoznék már, még feleannyira sem tudnák már megnyílni mint 1-2 évtizeddel korábban. Enélkül pedig úgyis csak kamu az egész barátság.
2015. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!