Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennetek mi egyedi van?

Bennetek mi egyedi van?

Figyelt kérdés

Mert itt a többség nem tartja magát "tucatnak".

Milyen külső tulajdonság ami megkülönböztet a többiektől?

Milyen belső tulajdonság ami nincs meg rajtad kívül legalább 100 emberben itt Magyarországon?



2015. okt. 24. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Kb. az ujjlenyomata egyedi mindenkinek. Persze mindenki nagyon egyedinek érzi magát, ami logikus, mert soha sem volt más bőrében. De közben meg mindenki ugyanolyan kiszámítható majom, főleg a nők.
2015. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Az egész kinézetem mint egység.

Folyamatosan küzdök mások segítésén és nagyon általam másokban sosem látott személyiségem és gondolkodásmódom van.

2015. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Manapság a tömegember az, amiből rengeteg van, és közöttük elvesznek az egyéniségek, vagy csak nehezen törnek ki, pont a tömegemberek sokasága miatt.


Na de visszatérve a kérdésedre: Nem mondanám, hogy lenne bennem bármi egyedi, de nem is tartom magam a tömeg részének. Nem követem a divatot, nem villogok az iPhone-ommal, nem kotlok naphosszat a FaceBookon, a családomból egyedül én gondolkodom másképp a vallásokat illetően, egyedül én nem voltam elsőáldozó, bérmáló, és a közvetlen környezetemből is kitűnök ama téren, hogy én nem akarom a földet túrni egész életemben, hanem valami nagyobbat szeretnék véghez vinni (és ne társítsatok lenéző szándékot a szavaimhoz, mert erről szó sincs, pusztán szeretnék kitűnni).

Remélem, valami ilyesmire gondoltál. :)

2015. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A szemeim, és a szerencsém!! :)


21/F

2015. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Többnek nézek ki. Bár ez hátrány. Okosnak nem vagyok túlzottan mondható. Teljesen átlagos polgár fejem van, de szerintem nem ez tesz valakit "jóvá" 44F Vagy mit is értesz pontosan?
2015. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezek rám is igazak, tudom, hogy nem ugyanaz a személyiségünk, vagy nem ugyan azt szeretnénk véghezvinni az életben, de gondolom sokan éreznek még így.

"általam másokban sosem látott személyiségem és gondolkodásmódom"

"Én nem akarom a földet túrni egész életemben, hanem valami nagyobbat szeretnék véghez vinni"


Kinézetre nem nagyon lehet kitűnni, ugyanott vásároljuk a ruhánkat, ha pedig valaki direkt zöldre festi a haját, hogy egyedinek tűnjön, szerintem attól még nem lesz az.


4# Ilyen emberből is sok van.

5# Nem feltétlen jó tulajdonság. Valami olyanra gondoltam amit másoknál nem tapasztaltál az életben.

2015. okt. 24. 23:51
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerintem igaz az is amit az #1 mond, legalábbis a 99.9%-ra. (csak nemtől függetlenül)

Van egy ismerősöm aki olyan szavakat használ, meg olyan dumája van amit mástól nem hallok. Más szavakat használ, nem olyanokat amiket nem ismer az átlagember, vagy tudományosakat, hanem amiket csak ritkán. Sérteni kb meg sem lehet, ugyanis, nem ad semmiféle válaszreakciót. Mindent másképpen kezel mint az átlag.

2015. okt. 24. 23:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak még ilyen barna szemszínű emberek a világon hosszú szempillákkal, de van egy nagyon ritka szembetegségem. (Ez alig befolyásolja a kinézetét).

A szerencséről meg annyit, hogy gyakorlatilag nem élnék már, ha nem lenne, ráadásul iszonyú sokmindent nyertem, a tombolától kezdve a hétköznapi dolgokon át (számlák, elszámolás, telefonszám stb.) mondhatni, az ismerkedésig szinte mindenben ez tart életben. Eddigi két komoly kapcsolatomat is a szerencsének köszönhetem, az egyiket ráadásul gyakorin ismertem meg. Az más kérdés, hogyan alakultak... :)


#4 (21/F)

2015. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

szijoookaa

én attól vok 1edy, h cép álomfogós tattom vaan, pusyka cejeee láv ♥

2015. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én attól vagyok egyedi,hogy nem szoktam hazudni.Hazug,álszent embereket látok mindenhol,akik felfelé nyalnak,lefelé taposnak.Hányok ettől a társadalomtól!
2015. okt. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!