Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennetek mi egyedi van?

Bennetek mi egyedi van?

Figyelt kérdés

Mert itt a többség nem tartja magát "tucatnak".

Milyen külső tulajdonság ami megkülönböztet a többiektől?

Milyen belső tulajdonság ami nincs meg rajtad kívül legalább 100 emberben itt Magyarországon?



2015. okt. 24. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%

Heterokrómiám van, méghozzá elég feltűnő. A jobb szemem teljesen kék, a bal szemem kb. 70%-a meg nagyon sötét barna (a maradék 30 nyilván ugyanolyan kék). Az emberek általában egyből észreveszik.


Nem külsőt tekintve azt fedeztem fel magamon (és mások is rajtam), hogy brutális memóriám van. Egészen kicsi gyerek koromból pontos dátumokra emlékszem, sőt, az adott napon belüli óra és perc időpontokra is, meg pontos mondatokra, amiket anyukám mondott nekem régebben. Rengetegre. Az álmaimat is mindig megjegyzem, a számkombinációkat, kódokat, jelszavakat, idegen nyelvű szövegeket, telefonszámokat, neveket, arcokat, dátumokat is, és ami még durva, hogy kb. soha sem felejtem el őket. Ezért is voltam jó tanuló. Szinte azonnal megjegyeztem mindent első hallásra.

Ezen kívül sajnos nem sok minden van, amiért hasznomat vehetik... :(


19L

2015. okt. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodásom és nézeteim eltérnek az átlagtól. Ezert sokszor megkapom, hogy elmebeteg, bolond vagyok stb. És nem gondolná senki, hogy még ez is csak egy kis szegletem... Vannak furcsaságaim, pl ahol tehetem feltett lábbal (kb mint a magzatpóz) ülök, nem tudom miért de itthon csak így tudok ülni másképp rohadtul kényelmetlen. Vannak ezen kívül még tipikus és furcsa testartásaim, mozdulataim. Mások szerint nagyon durva ízlésficamom van, főleg fiúk terén. Voltam már szerelmes szemüveges pattanásos vézna fiúcskába, miközben összejöhettem volna mások számára nem egy "jó pasi"val. Tetszik a majdnem összenőtt egymáshoz közel álló szemöldök, nekem is ilyen és imádom direkt nem szedem ki. Tetszenek az indiai, arab ruhák és kultúra. A mai divattól undorodom. Ha tehetném hasonlóan öltöznék föl, mint a Star Warsból Padmé vagy Leia. 4 éve cigizek, de nem vagyok rászokva. Akkor gyújtok rá, amikor kedvem tartja. Van amikor hetekig esetleg hónapokig nem cigizek és nem is értem hogy lehet rászokni. Ez rossz tulajdonság, nem értem a túlzott higénikusságot, számomra csak társadalom által generált kényesség, nem más. Van pl hogy turkálok az orromban, akár az utcán is nem érdekel ki mit gondol... a többit inkább nem írom le. Nem szeretem a szőrtelenséget. Éjszaka érzem igazán jól magam, amikor mindenki alszik. Vannak furcsa étkezési szokásaim. Nem szeretem a vajat. Nem szeretem a húst. Pedig ezek alap kajáknak számítanak. Egy "betörhetetlen" lélek vagyok ezért volt velem rengeteg probléma az iskolában. Utálom a világot ami körülvesz mert látom mennyire hamis és mégis mindenki annyira benne él, aki kicsit kilóg az bolond és kirekesztett lesz. Ezert muszáj nekem is elnyomnom az igazi énemet. Van sok dolog, amit nem tudnék leírni, megfogalmazni. Nem mondanám magam olyannyira különlegesnek, de vannak furcsa tulajdonságaim és lehetnék egyedi de mégse lehetek...
2015. okt. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem van az évfolyamon a legkisebb lábam a fiúk között (40) és a legnagyobb fejem (61). A lányok mégis a nadrágomat stírolják...
2015. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek hülyeségek. Senki sem egyedi. Max limitált kiadású. Emlékeztek a Brian élete c. filmre? "Es mi mind egyenisegek vagyunk". És persze mindenki dől a nevetéstől. Én sírni szoktam, mert ha körbenézel teljesen ez megy a világban. Mindenki azt hiszi, hogy ő mekkora egyéniség. Én nem hiszem, bátran kijelentem, nem vagyok az, és nem zavar. Beszélek 6 nyelvet, de az internet korában ez hol egyedi? Bárki megteheti. Befested a hajad kékre? És? Nem egyedi leszel, hanem bolond. A festéket bárki meg tudná venni, ehhez egyediség nem kell. Kék a fél szemed? Meg sem döbbentem. Jó a memóriád? Sok embernek van jó memóriája...nem akarok itt senkit bántani, de nem vagyunk egyéniségek. Ti se, én se.
2015. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!