Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha szép nő létemre...

Normális, ha szép nő létemre átlagos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Állítólag szép vagyok. Szőke hullámos derékig érő haj, macskás zöldeskék szemek, babaarc, szép ívű telt ajkak, arányos homokóra testalkat.

Viszont már anyukám is megmondta, a külsőm nincs harmóniában a személyiségemmel, és én is ezt érzem.

Átlagosan öltözöm, mert az tetszik. Főleg szürke, fehér, fekete, bézs, hozzá finom smink, és csak egy pár apró fülbevaló.

Viszont már nagyon régóta úgy vagyok vele, szívesen cserélnék egy barna hajú, barna szemű, a többség szemében átlagosabbnak titulált lánnyal, mert az én szememben ők sokkal szimpatikusabbak. (és a férfiaknak is, mivel a páromnak is volt ilyen exe, plussz az első szerelmem is ilyen lánnyal jár)


Ez normális?


2015. okt. 24. 23:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy te szép csillagom. Nekem nem jön be a tipusod, bocsi, kerülnélek mint ördög a szenteltvizet.
2015. okt. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Nagy az egód barbie, de egy csomó férfinak nem jössz be, ne hordjad már fenn az orrod, csak mert van egy csoffadt hosszú, fakó színű séród barátom.
2015. okt. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%

11-es,ezen dőltem a röhögéstől :D

Ha minden igaz,sminkkel is le lehet csalni az ajkakból,meg nagy nehezen,de a homokóra alkatot is el lehet rejteni,vagy legalábbis finomítani rajta.

2015. okt. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%

#11-12 megvolt az esti feszültség levezetés,gondolom hamar elnyomott az álom... :D


Nem tudom normális-e,de fura,az biztos.

2015. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
55%

Ha átváltozhatnál, hamar vissza akarnál változni. Most nem is látod, hiszen nincs összehasonlítási alapod, de minden megváltozna, a kevésbé előnyös külsejű emberek élete ezerszer nehezebb. Negatívabb hozzáállást kapnál az emberektől szinte kivétel nélkül. Kevesebb tolerancia, segítőkészség jár a kevésbé szép embereknek. Kevesebb lehetőséget kapsz, nehezebben kapsz munkát, nehezebb munkát kapsz, szóba se állnának Veled azok az emberek, akikről msot azt gondolod, mennyire szeretik a lelkedet. Nem csak férfiak, mert a szépségnek nemcsak a nemi vonzalom az értelme, hanem a presztizs is, szép emberekkel egy társaságban értékesebbnek tartják magukat az emberek, ezért képesek áldozatokat is hozni, tulajdonképpen adózni a szép embereknek.


Másrészt azért is vissza akarnád csinálni, mert a nők ilyenek. A szőke barna akar lenni, a barna szőke, a göndör kivasalja a haját, az egyenes hajú begöndöríti, stb.

2015. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az ember egyik hülye tulajdonsága, hogy mindig az kell ami nincs.
2015. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

#4 voltam.


Nagyon is értettem a kérdést.

Ilyenkor szokás megkérdezni, hogy most panaszkodsz vagy dicsekszel.


És jó adag beképzeltség is van benned.

Miért nevezed a barnákat átlagosabbnak? Meg ez a külső/belső harmóniás dolog is erre utal.

Egy valóban szép, de nem beképzelt lánynak ez eszébe sem jut.

2015. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kisasszony! Nem a külsőségekben kellene az átlagosságra vágyni, hanem a belső érétékekben és az egóban. Ha egy barna hajú nőt szimpatikusabbnak tartasz, mint magadat, akkor az nem elsősorban a hajszíne, hanem inkább a belső értékei, a viselkedése, a habitusa miatt van.

Jelenleg hiába festetnéd barnára a hajadat, most még lélekben te egy szőke nő vagy, a viccekben is szereplő sok kellemetlen belső tulajdonsággal...

Belül kell változnod először, hogy harmóniába kerülj magaddal...

2015. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
miért nevezed a barnát átlagosnak? Miért gondolod h a kék szem szőke haj a favorit? valakinek igen, valakinek nem.Nagyon sok szép barna hajú s szemű lány van, hosszú hajjal s gyönyörű testtel ami hozzáteszem nem a homokóra típusból való. Naponta járok kondi terembe s elég sok barna csajt látok, gyönyörűek mindenük! Nem ÁTLAG testalkattal, melléjük állítanálak szívesen csak hogy megmutasd h te tényleg átlag vagy :)Nem egy barna hajú s szemű lány volt playmate vagy fitness edző. Azt javaslom menj le egy fitness terembe a mihez tartás végett a Cutlerbe vagy a Flex gymbe, egyből átlagosnak fogod magad érezni hozzáteszem a barna hajú s szemű lányok mellett is akár.
2015. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Nem tudom hány éves vagy, de még az én időmben a lányok kisérleteztek a hajfestéssel,sminkkel,öltözködéssel. Én is, és nem mondom, hogy jól csináltam a dolgokat,de én is más hajszínt szerettem volna.Szóval tudom milyen ez.

Nagyon kevés ember van,aki könnyen megtalálja a stílusát,öltözködésben és mindenben, a lényeg, hogy belül fogadd el magad.Ne hallgass arra,aki szerint nincs a külsőd összhangban a belsőddel,mert ezt neked kell érezned! Lehet nem is ismer eléggé :) (bocs,nem anyukádra értem,csak általánosságban!)


Vannak egyébként ilyen programok,honlapok a neten,ahol egy fényképen meg tudod változtatni a hajszíned,frizurád,szemszínt és kb mindent.Próbáld ki szerintem! Ha lesz lehetőséged,tudsz hajszínt is változtatni fodrásznál.

2015. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!