Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha szép nő létemre...

Normális, ha szép nő létemre átlagos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Állítólag szép vagyok. Szőke hullámos derékig érő haj, macskás zöldeskék szemek, babaarc, szép ívű telt ajkak, arányos homokóra testalkat.

Viszont már anyukám is megmondta, a külsőm nincs harmóniában a személyiségemmel, és én is ezt érzem.

Átlagosan öltözöm, mert az tetszik. Főleg szürke, fehér, fekete, bézs, hozzá finom smink, és csak egy pár apró fülbevaló.

Viszont már nagyon régóta úgy vagyok vele, szívesen cserélnék egy barna hajú, barna szemű, a többség szemében átlagosabbnak titulált lánnyal, mert az én szememben ők sokkal szimpatikusabbak. (és a férfiaknak is, mivel a páromnak is volt ilyen exe, plussz az első szerelmem is ilyen lánnyal jár)


Ez normális?


2015. okt. 24. 23:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"szép nő létemre átlagos szeretnék lenni"


Ennek a kijelentésnek így önmagában nincs túl sok értelme, biztosan van valami problémád a külsőddel, de ez így leírva elég kifejezéstelen.

Pl. számomra "SZÉP" az amit eleve elfogadok, sőt ami harmóniában van az egész lényemmel, és ezt mások is látják.


Gondolom elég csavarosan, de kb. azt akartad kifejezni, hogy nem akarsz másoknak megfelelni, mások szépség elképzeléseinek.

Elég furcsa megfogalmazás, probléma megközelítés, hogy "átlagos" akarsz lenni. Valamilyen biztos akarsz lenni, és megváltozni.


Van egy egyértelmű problémád gondolom, miszerint megakarod találni a kinézeted harmoniáját(ezt megértem), és eddig azt az ötletet találtad ki erre, hogy a hajadat, meg ezt azt változtasd meg, de ez az elképzelés még kialakulhat, míg ténylegesen megtalálod a stílusod. Külsőt/szemeket stb. nem tudsz változtatni. Így értelmetlenül tálaltál egy átlagos női problémát.


"Viszont már nagyon régóta úgy vagyok vele, szívesen cserélnék egy barna hajú, barna szemű, a többség szemében átlagosabbnak titulált lánnyal, mert az én szememben ők sokkal szimpatikusabbak."

A szimpátia belülről jön. Lehet, hogy kevered a problémát, és a külsődre vetíted ki, számomra ennek így nincs értelme. Én eleve sokféle szépségű embert kedvelek szőkétől elkezdve barnáig, de leginkább a személyiségüktől vállnak szimpatikussá önmagában(kedvesek, odafigyelőek, stb.) ennek nincs köze a külsőhöz.

2016. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"és a férfiaknak is, mivel a páromnak is volt ilyen exe, plussz az első szerelmem is ilyen lánnyal jár."


Itt csupán az nem normális, hogy másokhoz hasonlítgatod magad. És kicsit az egész úgy is hangzik, mintha az lenne a gondod, hogy minden pasinak az ideálja szeretnél lenni, amibe, ha belegondolsz, nincs értelme.:)


pl. képzeld el egy olyan helyzetet, hogy neked, mint "átlagos" nőnek, van egy rendes párkapcsolatod, és egy "szép" nő a párod előtt ugrándozik, hogy megakar felelni neki, ez így tényleg beképzeltségnek tűnik.

Nem ismersz "szép nőket", akiknek normális párkapcsolataik lennének? Én sokat.

2016. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a barna hajú lányok átlagosak? Mindekinek más tetszik, és csak attól nem feltétlenül szebb egy szőke hajú lány, hogy a szőkék kevesebben vannak.
2016. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Cserèljünk..szeretnèm olyan lenni mint te :D
2016. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Sztem költözz Norvégiába ott átlagos lehetsz a szőke hajaddal:D:D
2016. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!