Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a nők vagy a...

Szerintetek a nők vagy a férfiak az okosabbak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 15:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Az emberek nagy része buta és megvezethető nemtől függetlenül.
2015. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Vannak okos nők és okos férfiak is. Nem a nemtől függ.
2015. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
Férfiak.
2015. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Egyén, nem nem függő.
2015. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét nemnél vannak okosak is és buták is, de ha a feltalálók arányát nézzük (akik miatt fejlődik az emberiség), akkor egyértelműen a férfiak adják a zseniket...ez tény!
2015. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kedves utolsó. Mert abban az időben ha egy nő elkezdett gondolkodni akkor rögtön vissza zavarták a konyhába...
2015. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
5: A feltalálók nagy része azért volt férfi, mert a nők nem is igazán dolgozhattak, tanulhattak korábban.
2015. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6%
Még most is férfi az összes tudós, feltaláló, politikus, gazdag, üzletember, multi vezető. Pedig most "egyenlőség van", ami igazából nem igaz mert a 2 nem nem egyenlő. Akkor miért szeretitek jobban a sze x et a nővel, akik ezt mondjátok?
2015. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Viven kérdései ***** válasza:
11%
A nők
2015. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét nem másban okosabb, úgy értem, írták itt az előbb, hogy mennyivel több a sikeres férfi, mint nő, és ha megpróbálom átlagban nézni, több jó eszű férfival találkoztam, mint nővel, de ugyanígy azt vettem észre, hogy a nő ismerőseimnek a férfiakénál messze magasabb az érzelmi intelligenciája, néha ledöbbenek rajta, egyes (amúgy tök értelmes) férfiak mennyire félelmetesen ostobán tudnak viselkedni bizonyos élethelyzetekben és empátiát igénylő szituációkban. És egyébként valahogy több érzelmileg buta férfit látok, mint értelmileg buta nőt, pedig nyilván mindkettőből van elég, no offense... :D
2015. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!