Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akarnak gazdagabbak, okosabbak lenni a nőknél?

Figyelt kérdés

És miért frusztrálja őket az, hogyha a nő az okosabb, gazdagabb?Mi értelme "uralkodni" a másik felett?


Ha annyira azt akarjátok, hogy tőletek függjön a nő, akkor érzelmileg adjatok meg neki mindent!



2012. aug. 5. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert ti csak nők vagytok. Ebben szerintem minden benne van. :)
2012. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mi az hogy "csak"?

Attól, hogy átlagban kisebbek, gyengébbek vagyunk (bár már ez is kezd megfordulni), még nem jelenti azt, hogy kevesebbet érünk.

2012. aug. 5. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Így van, minden benne van az első válaszban. Szimplán lenézi a nőket az, aki így gondolkodik.
2012. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aki így gondolkodik, annak kisebbségi komplexusa van, azt hiszi attól lesz valaki, ha legalább a párja felett állhat.
2012. aug. 5. 15:00
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Én nem állok senki felett. Ők tojnak rám, én meg lesz@rom őket. Ennyi.
2012. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
evolúció: a férfi volt a család munkása, ő védte a családot, ő tartott el mindenkit. a nő gyereket nevelt, ételt adott stb. a mai anyukákról hagy ne mondjak semmit.
2012. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
a kérdező talán egy feminista? ha igen akkor nem mondok semmit. sok nő nem lovagol ezen, nincs ezzel szemben komplexusa
2012. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy evolúció meg minden, de a világ megváltozott és folyamatosan változik is.
2012. aug. 5. 15:07
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
és sajnos nem a legjobb irányba. ezzel szinte soha, senki nem foglalkozik, mert minek.
2012. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én nem szerenék gazdag lenni, csak eltartani a családomat, az meg kifejezetten előny, ha a párom okos. nekem nincs bajom vele, legalább nem kell fizikai munkát végeznie.
2012. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!