Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan személy az életedben...

Van olyan személy az életedben, akivel bármilyen problémádat megbeszélheted? Ha nincs, hogyan vészeled át a nehezebb időszakokat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nincs. Nekem nincs szükségem megbeszélni a gondjaim másokkal.
2015. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bármilyent nincs, részben anyám és barát. Nehezen viseltem a nehezebb időszakot, barát híján.
2015. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs.


Úgy ahogy, megbeszélem a problémáimat magammal

2015. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Van, a párom.
2015. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van, a párom. Egy időben nem volt, illetve én magam :) Egy szinten túl úgyis magamban kell rendezni a dolgot, más nem tud sokat tenni a saját gondolataimmal s érzéseimmel, a saját felelőségemmel sem...
2015. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincs igényem rá, hogy megosszam a problémáimat - kivéve persze, ami mást is érint, azt vele igyekszem rendezni.

Írok, alkotok, valamilyen kreatív tevékenységgel oldom fel a problémával járó feszültséget.

2015. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Van 2 is.
2015. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindent elmondok, és csak akkor nyugszom meg ha figyel rám és tanácsokat ad. Akkor tovább tudok lépni. Nekem kell a kontakt más emberekkel. Nem vagyok remete.
2015. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs.

De problémáim sincsenek.

Tudatból tökéletes életet kreáltam magamnak így még csak negatív időszakom sincs, nem hogy nehéz lenne.

2015. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elvileg van olyan, akinek bármit elmondhatnék, de gyakorlatban nem igen élek vele, a problémáimat inkább saját magam oldom meg. Inkább csak azért szoktam neki elmondani, mert ő is mindent megoszt velem, meg én segítek is neki, szóval nem lenne fair, ha kihagynám ilyesmikből, de amúgy nem lenne rá szükségem. (Legalábbis eddig, szerencsére még nem volt olyan nagy problémám, hogy ne tudjam egyedül megoldani.)
2015. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!