Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változzak meg?

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Annyira szimpatikusak azok a lànyok, akik nem sminkelnek, egyszerüen öltöznek, nem érdekli öket a pénz meg a vásárlás, inkább természetjárók, olvasnak, sportolnak...

Én sajnos jobban szeretek nagyvárosokban sétálni hegyi túrák helyett, és imádom a ruhákat, anyagokat, sminkelni...


Úgy vettem észre, a férfiaknak is inkább az elsö típus kell


2015. okt. 26. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Minden nőt érdekel a ruha, smink, mert minden nőt érdekli, hogy szépnek találják. Evolúciós oka van.

Sok nő meg fogja játszani magát, ha úgy veszi észre, hogy a férfiaknak más tetszik. A nő érdeke, hogy a férfiak érdeklődjenek iránta. Evolúciós oka van.

2015. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem legyel vegre önmagad! Erezd jol magad es csinald igy. :)


(En egyebkent sosem voltam sminkes tipus meg masoknak tetszeni akaro tipus, nem tudom, hol hibazott nalam az evolucio... :DDD Kb 40 evesen kezdett erdekelni a sminkeles, megpedig magamnak csinalom, ahogy magamnak tetszik. Igy gyakran nem is latja a ferjemen kivül senki, pl. hetköznapokon iskola elött, iskolaig autoval viszem a gyerekemet, mig nagy csaladi rendezvenyekre, esküvökre egyszerüen nem jut idö ilyesmire. De en ritka peldany vagyok, bizonyara önbizalmi oka is van, csak irom, h azert van ilyen is.)

2015. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Fejezd be összes logika ellenes cselekedeted.

Problem solved.

Igen normális embereknek is 1. jön be még ha csak 1 kúrásról is van szó.

2015. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne változz meg! Mármint ne akarj olyan lenni, amilyen nem vagy, mert az úgysem te leszel, csak egy szerep.


Elárulom neked, h engem baromira nem érdekel, hogy a csaj akivel ismerkedem, sportoló természetjáró, vagy vásárolgató városban sétáló, az meg végképp hidegen hagy, hogy ki milyen ruhát visel, én egy kalap alá veszem az egyszerű ruhát meg a nagyon extra ruhát is, egyiket sem részesítem előnyben, vagy hátrányban. Hát szóval nem ilyen szempontok alapján választok párt. Sokkal fontosabb, hogy vonzódjak a lányhoz, hogy legyen humora, tudjunk jókat röhögni, legyen érzéki és intelligens, lehessen vele jókat beszélgetni, hogy közben Fila vagy Louis Vuitton táska van nála, az pont nem érdekel.

2015. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Ha valóban szimpatikusak neked azok a lányok, miért nem "váltasz", ha annak érzed szükségét ?

Nyiss afelé az élet felé, ami számodra (is) szimpatikus. Attól nem kell zárdába vonulni , örökre félredobni a mai énedet! Igen, hála az égnek, vannak még, akik nem a barbie-típusú kikent, szoláriumsárga fitness-csontvázakat, életúnt, anorexiás próbababákat, konzumidióta plázamacskákat részesítik előnyben, hanem mindazt, ami egy nőben eredeti, elegáns és természetes. Ötvözd a kellemest a hasznossal :friss levegőtől piros arcnál szebb és "élőbb" smink szükségtelen. Egy hegyi túrához szükséges öltözék--praktikussága mellett--sem kell, hogy visszataszító, jellegtelen zsákruha legyen. Sportcuccok között is találsz akár a visszafogott eleganciának is megfelelő darabokat. Olyanokat, amik éppen attól tűnnek ki "egyediségükkel", ahogyan te viseled. Ne a jellegtelen divatipar szabja neked az irányt, te alakítsd a magad "divatját", "kívül-belül" egyaránt!


"Szerezz be" egy olyan igazi férfit, akinek azok az értékek fontosak, ami számodra szimpatikus...

Olyat, aki pld. "természetjáró", művelődik, olvas és a sport sem a kockára gyúrt szteroidizmokat jelenti számára.

Aki szereti egy nőben, ha az ad a külsejére, alkalmakra kisminkeli magát, persze a jóízlés határain belül. Ő megmutatja neked, milyen az, ha nem csak a városokban töltöd a sokkal tartalmasabbá tehető napjaidat.

Te pedig megmutatod neki, amit esetleg ő nem ismer a városi létből.

Szerinted a számodra szimpatikus életmód kizárja azt, hogy továbbra is tedd, ami számodra jelenleg "fontos" ? Nem tartod lehetségesnek, hogy egy kis "színt vigyél" az életedbe, kipróbáld, milyen egy jó társasággal töltött sportos program a városon kívül?

Vagy egy jó könyv, amiről már az első lapoknál bebizonyosodna, hogy szegényebbnek éreznéd magad, ha "kimarad az életedből" ? (: Kezdd pld. Vavyan Fable írásaival! nevettetéssel erősíti a hasizmokat : ))

Szerintem nem "változnod" kell , hanem egy-egy jó "kiegészítővel gazdagítani" jelenlegi "kelléktáradat" , mai önmagad. Meg kellene ismerned azt is , ami számodra ma "szimpatikus", és valamiért mégsem kipróbálandó , megismerendő. Sok sikert : legyen szép a napod! : )

2015. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mi kell a férfiaknak? Jó kérdés! De jó ha tudod, hogy a férfiak vizuális típusok, azok a látványra buknak. A csajok meg arra, amit mondasz nekik. Na ezért hazudnak a férfiak, és emiatt sminkelnek a nők!
2015. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!