Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetoválás ki csinálja jól?

Tetoválás ki csinálja jól?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyet keresek ahol igényes részletes szép tetoválásokat rajzolnak és készítenek Debrecen és környéke de más helyszínek is meg felelnek .

2015. okt. 26. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,én Győrben csináltattam a tetoválásomat a Shock-Ink tetoválószalonban Nyári TOminál,és Abszolút meg vagyok elégedve a munkájával.Ha gondolod,privátban küldök képet.Facebook-on rá tudsz keresni a tetoválószalonra,ott még térkép is van,meg minden...
2015. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget , tényleg nagyon szép és igényes tetoválások vannak felrakva a facebook oldalukon .

Csak az a baj h. én Magyarország majdnem a legkeletibb részén lakok és hát Budapestnél messzebb nem igazán mennék. De azért kösz .

2015. nov. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!