Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Túl" erős nő vagyok, kell...

"Túl" erős nő vagyok, kell ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Olyan háttérből jöttem, ahol mindig mindenért küzdeni kellett. Engem anyukám nem nevelt, csak életben tartott. Így felnőttként nagyon erős, vezető típus lettem. Nem tudom elengedni a gyeplőt és belül nem is akarom. Ez ad nekem biztonságot, ha én irányítok, akkor van rendben az életem. Egész egyszeűen azért, mert gyerekkoromban soha nem irányítottak. Kötődni is nehezen kötődöm. Gyorsan megnyílok, kedvesen elbeszélgetek gyakorlatilag bárkivel, bármiről, de ugyanilyen gyorsan képes vagyok törölni is a kapcsolatokat. Nagyon kevés ember van az életemben, akiket sajnálnék, ha nem lennének. Komoly bizalmi kapcsolatokat is könnyedén engedek el. Vagy ha nem is könnyedén, 1-2 napot dühöngök, vagy sírok, aztán mintha törölték volna, nem gondolok többé rá. Nagyon céltudatos vagyok, ha az lenne a mániám, hogy a Börzsöny a kertem végébe legyen, képes lennék elhordani talicskával az egészet. Mert, ha célom van, 100%-an arra tudok összpontosítani, mondhat nekem bárki bármit, nem nyugszom, míg el nem érem. Ezek remek tulajdonságok egy karrierista nőnek, de nekem fontos a család is. Nem hagyom a páromat se vezetni, pedig nem papucs típus, csak nem is erőszakos, én meg az vagyok. Pl. nem tudom elképzelni, hogy 3 évig otthon üljek a gyerek mellett és közbe ne csináljak semmit. De azt se akarom, hogy a gyerek majd az apjához kötődjön jobban, mert az anyja kényszeresen küzd valamiért. Jó, a gyerek még nagyon nem téma, de ez egy reális jövőkép, ismerve magamat.

Szóval a kérdés, Ti ismertek ilyen nőket? Kell ebből lejjebb adni? Van olyan férfi, aki ezt hosszú távon elviseli?


2015. okt. 28. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Manapság elég sok férfi kedveli az alárendelt szerepet.
2015. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kérdés,hajlandó vagy egyenlőként viselkedni a pároddal?
2015. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Van olyan férfi, aki ezt hosszú távon elviseli?"


en menekulnek, az biztos, de nyilvan van olyan ferfi aki a kapcsolatban is az anyjat keresi, es orul neki ha egy no iranyitja.

2015. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha emellé egy terminátor kinézetű testalkat párosul, az inkább ijesztő, de ha egy vékonyka nő vagy, vagy nem riasztó a külsőd az még szexi is lehet egy határig... lejjebb kéne adni a dolgokból, azzal semmi gond, hogy bármit eltudsz érni, de túlságosan szeretsz parancsolgatni.
2015. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kasztrálod a férfiakat ezzel a durung viselkedéssel, az biztos.
2015. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok és megkérnélek ne változtatni vagy visszafejlődni akarj, csak ne 100%osan te akarj uralni. Te irányíts, de ebben legyen benne a közös "munkátok" pároddal. Semmi problémát sem láttam leírásban, sőt sok dolog nagyon nagyon megkönnyíti életedet. Ha gyereked lesz, vagy bármi, tudsz úgy is küzdeni minden napok baromságaiért, közben családod lesz első és értük, ő jó létükért küzdessz főleg.

Ne erősségeden akarj változtatni és ne is csökkents rajta, csak tartsd egyensúlyban életeddel.

Egyébként ez nem csak karrieristáknak jó ha élet minden területén használod, mindenre jó.

2015. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A külsőm megtévesztő, vékony vagyok és nagyon bájosan öltözködöm. Nem véletlenül, él bennem egy idilli kép, hogy, mint feleség és anya én gondoskodom a családról, és a férjem vezet. De ez csak egy idealista kép, a valóságban sose tudnám ezt elviselni. Csak néha fáj ezzel szembesülnöm.

2015. okt. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!