Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl erős nő vagyok, és ezen...

Túl erős nő vagyok, és ezen mindenképp szeretnék változtatni, de nem tudom, hogyan?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy ez elriasztja a férfiakat. És az is, hogy szeretek és tudok irányítani.


Valami tippet, esetleg?


Megköszönném!


2011. máj. 10. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ezen nem tudsz változtatni, de ne is akarj, idővel meg fogod találni azt aki, így is elfogad. És amit írtál, hogy ez a férfiakat elriasztja, az vagy igaz, vagy nem, van akit elriaszt, de van aki, pont ezt tartja vonzónak.
2011. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem eljön az idő..
2011. máj. 10. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha talalsz rola vmi jo cikket vagy konyvet nekem is megirhatnad.


Amugy en ugy vagyok vele majd csak jon egy pasi aki 'be tur torni'.


Es igen tetszik nekik de egyen riaszto is. Egy haverom szerint nekem ezert nincs baratom mert tulsagosan eros a szemelyisegem plusz hat valogatos vagyok, mert hat az lenne a jo ha a pasi tudna iranyitani...

2011. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én engedem, hogy irányítson. Várom is, hogy ő udvaroljon és meghódítson, küzdjön értem, hogy lehessek "préda". :) Maga a személyiségem erős, büszke, öntudatos nő vagyok. De nem beképzelt. A változás szeptembertől jön, kíváncsi leszek rá.


Nők lapja cafén vagy egy cikk az ezo-n belül, a 12 női típusról. Nézd meg...

2011. máj. 10. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Koszi, mindenkepp megnezem!

En alapbol vezeto tipus vagyok es nem is hagyom h iranyitsanak azert remelem h jon majd vki aki kemenyebb nalam xD

Hat meg ehhez jonnek meg a karrierista, picit narcisztikus stb. tulajdonsagaim, amik nem igazan segitenek elo egy parkapcsolatot...

2011. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére bennem az nincs :) Csak félek, hogy megijednek a férfiak azoktól a nőktől, akik tudják, mit akarnak az élettől.
2011. máj. 10. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfiak akiknek az erős nők kellenek, volt is családi kapcsolatoknál egy kérdés ahol beszóltak mindenkinek akinek nem az erős nők tetszenek. :D
2011. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. Még a kérdésen is el voltam képedve. Tenni "ELLENE"? :O Az eszem megáll. Valószínűleg a hagyományos társadalmi normák zavartak össze téged, amik arra késztetik a nőt, hogy "gyenge nőt" játsszon? De még rosszabb. Aki nem olyan egyéniség, az, ha csak eljátssza, folyton feszült, ingerült lesz, boldogtalanná válhat. Esetleg picit visszább vehetsz, ha uralkodó típusnak érzed magad, de az erővel semmi gond! Sőt, sokan a gyenge nőktől irtóznak (főleg, ha csak eljátssza). Persze, a férfiakban is sok hülye kettős elvárás él még..
2012. máj. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!