Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a felfogás csak szerintem...

Ez a felfogás csak szerintem felháborító egy férfi részéről? Az ilyenek miatt hiszi azt az a szerencsétlen lány, hogy természetes dolog a férfi részéről a megcsalás.

Figyelt kérdés

Idézem:

"érdezz rá?

Megcsaltál már valaha?

Ha hazudni fog hogy nem, akkor szeret, és nem szeretne neked ezzel fájdalmat okozni!

Mi férfiak soha nem azért csalunk, mert meg akarjuk csalni akit egyébként szeretünk!

Visz a vér, a cerka, és nehéz megállni. Ez szinte ösztön szinten működik!

A férfi csodálatos teremtmény! Alig van hozzá hasonló állat!"


Szerintem undorító.



2015. okt. 28. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ösztönállatok szintjén vagyok, attól mert van jópár egybites férfiú, még vannak olyanok is, akik tudnak parancsolni a farkuknak.

Ez a szöveg, az olyan pasik dumája, akik véletlenül sem akarnak elköteleződni valaki mellett hosszú távon, amint meglátnak egy hangulatuknak jobban tetsző lányt már vetődnek is rá, csak gyűjtik a skalpokat.


Nem szerintem nem természetes dolog, legyen kedves akkor a drága "hímállat" közölni, hogy neki más kell.

2015. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*kérdezz rá (elirtam az elejen)
2015. okt. 28. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszi. Egy nő is hivatkozhat ugyan ezekre. Szépen megcsalják egymást mert nem tudnak parancsolni maguknak, aztán úgyis rájönnek, hogy ennek így nincs értelme. Vagy ha ezek után is együtt maradnak, legalább másokat megkímélnek.
2015. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a gyönyörűség a jós pityutól származik ugye?
2015. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarok ítélni, hogy mennyire felháborító vagy sem, de a nők között is ugyanilyen sok van, aki megcsalja a párját, akit csak a puna visz előre. Ez nem a férfiak vagy a nők sajátossága, általában az emberek egy részéé.
2015. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem nevezem ferfinek, ezzel a mentalitassal csak egy hím. De arra is kell akkor használni. Ferjnek, baratnak nem kellene. :-)
2015. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férfinek még szép, hogy szabad, egy lány meg ássa el magát, ha ránéz bárkire. Sz*r világ van, itt tartunk...
2016. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös, ez sajnos igaz.

De ez mennyiben jogosít fel arra, hogy ti is ezt tegyétek?

2016. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!