Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem mi bajom van?

Nekem mi bajom van?

Figyelt kérdés

Amellett, hogy magyar vagyok, egyfolytában azt érzem, hogy görög vagyok. Ez komoly, én valamiért vonzódom a görögökhöz. A bőröm színe mediterrán barna, barna de nem cigánybarna, olyan kreol bőr vagy minek hívják. Magyar vagyok de a lelkem mélyén érzem, hogy valami közöm van a görögökhöz.


A válaszokat előre is köszönöm! 13/f



2015. okt. 18. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
:DD hashteg: bolond. ez tetszik. ha a családfában nincs görög származású rokonod akkor sajnos/nem sajnos nem vagy görög, hanem magyar. fiatal vagy... szimpatikusok neked a görögök, de hidd el semmi közöd hozzájuk :) majd kinövöd. gondolom én..
2015. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes lehetsz,az biztos :) Talán egyszer elutazhatnál Görögországba :D 15/L
2015. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert a szüleidnek annyi hitelük van, amit még te is nyögni fogsz, még nem vagy görög:D
2015. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Már voltam ott kb. Egy éve. Azóta érzem ezt asszem és én is remélem, hogy kinövöm
2015. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A 4-es a kérdés kiírója volt, tehát én csak egy másik fiókkal
2015. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ellentmondásos.

A görögök kik ellen harcoltak?

A perzsák ellen!

A perzsa állam kiknek a nagy ellensége?

...

Pontosan! A magyarság legnagyobb ellenségének, a magyar kultúra elpusztítására és a magyar génmedence beszennyezésére törekvő furcsa fülű és orrú embereknek!


A görögöknek együtt kellett volna működniük a perzsákkal nem szabotálni a tevékenységüket!

2015. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!