Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy elkényeztetett ember...

Egy elkényeztetett ember lehet erős személyiség?

Figyelt kérdés
Eléggé el lettem kényeztetve, szüleim gazdagok, mindig megvolt mindenem. Alapvetően minden rendben van az életemben, nagyon lazán veszem a dolgokat, szinte semmi nem érdekel, kényelmesen hátradőlök, és eltespedek a nagy jólétben. Az ilyen magamfajta emberekről mindenki azt gondolja, hogyha kikerülnek az életbe, és valódi problémákkal találkoznak, akkor teljesen összeomlanak. Azonban az én esetemben nem így van. Ha valami megzavarja ezt a nagy nyugalmamat, és hirtelen jön valami nehézség, én nem esem kétségbe, hanem felszívom magam, és hihetetlen energiával látok neki a dolgok helyrehozásának. Annak ellenére, hogy elkényeztetett vagyok, nagyon keményen tudok dolgozni, ha a helyzet megkívánja. Mostanában bizony úgy alakult , h hirtelen igen sok nehézséggel kellett szembenéznem, és magam is meglepődtem milyen energikusan küzdöttem meg ezekkel a problémákkal és oldottam meg őket.

2015. okt. 29. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az embereket nem lehet csupán ilyen dolgok alapján megítélni. És az emberek mindig képesek változtatni ha akarnak. Ne aggódj ilyenek miatt hanem adj bele mindent! https://www.youtube.com/watch?v=RaSrCVgi1P0
2015. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet

Bár én csak 1 ember ismerek aki el van kényeztetve ha valami nem ugy sikerül ahogy akarja akkor keresi a kifogásokat ha meg véletlen van 1 jó bemondása vagy kap egy négyest akkor már olyan mint a kiss miklos

2015. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áh nehogy a magyart linkeld be belöle ha már van szinkronos is
2015. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az élet nem válogat anyagi háttér, intelligencia vagy akár származás alapján, mindenkinek jutnak problémák, nehézségek az életben (családi, munkahelyi, párkapcsolati, csak hogy a leggyakoribbakat említsem). Te jó életszínvonalon élsz, ilyen szempontból nem nélkülözöl, a lehetőségeid is mások, ettől még én nem gondolom, hogy az életed gondtalan lenne. De azt sem gondolom, hogy erős vagy gyenge lennél.
2015. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az elkényeztetés alatt nevelésbeli engedményeket értesz, tehát a felelősségvállalás megúszását, stb. az valóban nem tesz erős jellemmé senkit.
2015. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, mert bár a nevelés fontos összetevője a személyiségnek, az igazi éned akkor mutatkozik meg, amikor kikerülsz a saját világodba a burokból.
2015. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!