Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen velem a saját apám?

Miért ilyen velem a saját apám?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok

Az én apám mindig belémköt.. Amikor meg se szólalok akkor az a baj, ha sokat beszélek akkor az a baj.

Mindenben ellenem van,amikor rosszat csinálok akkor már 1 hétig ferde szemmel néz rám és hozzám se szól. Ha mondok valamit leszarja és vagy az van, hogy nem válaszol vagy elmegy. Mindig kiabál velem. Sose volt az, hogy egyszer is azt mondta nekem, hogy szeret :(

A tesommal más a helyzet, ő neki semmit nem kell csinálni és nem is haragszik rá apu sose csak mindig rám. A tesóm meghallgatja nem úgy mint engem. Apu szeret játszani a Batrefield vagy nem tom mivel és amikor pl. kilövik a játékban már nem lehet hozzá szólni mert egyből elkezd kiabálni. Már elegem van, kikészít a saját apám és észre sem veszi, most csak apu van itthon meg én és igazi pokol...


2015. okt. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán az apád?
2015. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert egy igazi, valódi szemétláda. Komolyan szívem szakad meg, hogy rá vagy szorulva. De ha minden jól megy, már csak 5-6 év és költözhetsz.
2015. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nem ember csak emberi teste van.

Beszélj anyáddal és tesóddal mennyire elviselhetetlen helyzetben vagy.

Tudod.... Sokkoló függőségekben ennél kevésbé roszs gyerekkor miatt is lettek már nagyon durván heroinisták emberek... Ne hagyd magad beszippantani negatívba amit apád sugároz minden lélegzetével.

Ha kell segítség írj. Sok sikert.

2015. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. okt. 29. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyd rá. Az apád nem fog megváltozni.


Édesanyáddal milyen a helyzeted?

2015. okt. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyu mindig velem van, vagyis sose kiabál és mindent megtesz értem, anyukámat nagyon szeretem ❤
2015. okt. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!