Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondhat ilyet a saját apám?

Hogy mondhat ilyet a saját apám?

Figyelt kérdés
Bejön a szobámba, rám néz (este volt és még utcai ruhában voltam) és azt mondja úgy nézek ki mint egy csöves, pedig csak egy farmerban egy pólóban és egy dzsekiben feküdtem az ágyamon betakarózva és olvastam. Hogy mondhatja azt hogy úgy nézek ki mint egy csöves?? És ráadásul még jót el is röhögött azon hülye öcsémmel, hogy a szobám (ami tök tiszta és rendes,de elég kicsi) a "csövi tanyám"!! A saját lányára hogy mondhat ilyet az apja?? Azóta is azon röhög(ez ma volt).

2014. ápr. 2. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a csövesek fekszenek felöltözve dzsekiben betakarózva. Poén volt, szerintem nem kell felkapni a vizet.
2014. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mondta, mert dzsekiben, betakarózva feküdtél, mert a csövesek tényleg úgy szoktak.
2014. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ő ezt ahogy mondta szándékosan tele volt olyan rosszindulattal amit nem tudok leírni.
2014. ápr. 2. 21:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Én tudatnám vele, hogy rosszul esett. Az ember a lányával szemben lehetne óvatosabb. Fiúk az ilyet könnyebben viselik.
2014. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire érzékenynek lenni. Tessék tökösebb kiscsajnak lenni. Biztos bánt, de közhely: ennél nagyobb problémák is vannak a világon.
2014. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom te már eldöntötted, hogy édesapád utálattal mondta, szóval teljesen fölöslegesen tetted fel a kérdést.
2014. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak humorizált.
2014. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"És ráadásul még jót el is röhögött azon hülye öcsémmel,"

Tehát poénkodott, te magad írtad, öcséd vette is a lapot, csak te vágtad be a durcit. Jó érzés saját magadat hergelni?

2014. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ezzel kapcsolatban még felmerül egy-két kérdés.


Például hogy apád állandóan csesztet vagy ez csak ilyen kivételes eset volt ?


Mert ha kivételes volt akkor nem kell felvenni, de azért így sem kéne ilyet mondania.


Ha állandóan baszogat és rendszeresen kigúnyolnak az öcséddel na az már tényleg gáz.


Nálunk volt egy családi összejövetel szülinap alkalmából.

Nagyapámnak egy nappal előttem van a születésnapja ezért együtt tartottuk.

Logikusan két torta készült.

Amikor jött a felköszöntés apám szépen elindult mindkét tortával nagyapám felé.

Egész oda felé vezető úton nem sejtette hogy ez így nem lesz jó, majd amikor lerakta az asztalra akkor vette észre magát hogy mit csinál.


Tulajdonképpen tudomást sem vett a létezésemről :-D

2014. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hülye öcsémmel....

Tipikus nővér...


Ne legyél ennyire komoly, mert csak végigdühöngöd az egész életed.

Bár bizonyos csajokkal képtelenség humorizálni, mert a jóég tudja miket képzelnek magukról.

2014. ápr. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!