Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarja öreg apám elnyomn...

Miért akarja öreg apám elnyomni a gondolataimat es saját magát érvényesíteni helyette?

Figyelt kérdés

Ez olyan képmutatás amilyet a politikusok csinálnak.

Ha erre fúj a szel erről beszélünk meg ezt csináljuk ha arról akkor meg arról. Nem tudom,nem értem nincsen sajat gondolatuk meg ötletük ezeknek az embereknek? Miért kell elrabolni másét? Pl úgy veszem észre h mindig a közelembe van hogy az emberek úgy viselkednek ahogy ő azt elképzeli. Nem értem miért kell eloskodni az agyamon. Nem lakok a közelükbe régóta meg is ra vannak kapcsolódva. Az öreg mindig mindenbe beleuti az orrát es kioszt mindenkit..

Van eleg problémám ezen kívül mar elegem van hogy atomjaira hullik az agyam tőle meg az emberektől akiket rám küld.


2014. máj. 11. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichiátria?
2014. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

En nem megyek miattuk oda

Mert annyira eltérek tőlük nem bírja befogadni az agyam ezt az anyagias felfogást amibe a külsőségek számítanak.nekem az nem érték ami nekik igen.

2014. máj. 11. 12:39
 3/3 Kistál_és_a_bor válasza:

Szia!

Remélem azóta jobb a helyzet!

Az a nemzedék ezt szokta meg. És igen, amúgy minden korosztályban vannak ilyenek...

2021. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!