Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, hogy ne féljek...

Mit tehetnék, hogy ne féljek ennyire az alvástól, és az alvás közben történő dolgoktól?

Figyelt kérdés

Emiatt igazából minden nap aggódok kicsit, hogy vajon a következő éjszaka mit hoz, milyen hülyeségeket fogok vajon álmodni, lesz-e valami ijesztő. Mert azért történhetnek ijesztő dolgok alvás közben. Ha meg történik is valami ami számomra ijesztő, akkor egész nap ezen agyalok, elég rossz hatással van rám. Egyszer meg olyan is történt, hogy éjszaka felriadtam álmomból, odamentem az ajtómhoz, kinyitottam, majd nyugodtabban visszafeküdtem aludni. Ez se tudom miért lehetett, de ilyesmi, meg más furcsa dolgok miatt már szerintem alvás fóbiás lehetek.

Normális ez? Másnak vannak ilyen gondjai?


2015. okt. 30. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak a saját véleményemet tudom leírni..szerintem a nappali problémáidból fakadóan vannak rémálmaid. Le kell győznöd a félelmedet, hogy rosszat álmodsz. Tudod, hogy az csak álom és nem valóság, ennek tudatában feküdj le, és pihend ki magad. Minél fáradtabb vagy annál magasabb az esélye a rossz álomnak.

Sok sikert.

2015. okt. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Homeopátiás bogyó segíthet. Érdeklődj valami natura boltban.
2015. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem voltak nyaron az alvassal problemaim. Soha sem mertem (hajnali !!) otnel elobb elaludni, annyira feltem. Vegul eljott a suli, minden nap otkor keltem, es annyira kifarasztott, hogy kilenc/tizkor azonnal be is aludtam, es megszunt az alvaszavarom.
2015. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne agyalj rajta. Ha valami nagyon abszurd dolog történi, probáld átevnni uralmat álmod felett.
2015. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!