Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha undorodom...

Mit csináljak, ha undorodom magamtól?

Figyelt kérdés

Leginkább a külsőm az, amit gyűlölök, de a személyiségemet sem tartom szerethetőnek. Egyetlen jó tulajdonságot sem tudnék mondani magamról, maximum csak talán egyet-kettőt, rosszat viszont rengeteget. Még a barátaim sem tudnak jó belső tulajdonságot mondani rólam. A kinézetem viszont tényleg elviselhetetlen, és annyira csúnyának tartom magam, hogy emberek közé sem szívesen megyek, sőt smink nélkül még a barátaim előtt sem merek lenni, mert nem akarom, hogy undorodjanak tőlem. A legborzasztóbb dolog a kinézetemben az arcbőröm, nagyon durván pattanásos és mitesszeres bőröm van, pedig gyógyszert és rengeteg drága krémet is próbáltam már rá. És nem csak én magyarázom be magamnak, hogy ilyen vagyok, mert régebben nagyon sokat csúfoltak a kinézetem miatt. Egyszerűen nem tudom elfogadni magam. Mit tehetnék?

14L


2015. okt. 30. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia :) menj el kozmetologushoz (orvosi dimplomas kozmetikus borgyogyasz) o talan tud mondani vmi hatásos krémet, es járj el arctisztito kezelésre minden hónapban es tuti javul. A belső tulajdonsagaidon nagyon könnyen valtoztathatsz legyel kedves mindenkivel mosolygj sokat, es mindenki máshogy fog látni teged. Es biztos van rajtad ami szep nem létezik teljesen ronda ember :) ha nem szereted az arcod akkor foglalkozz sokat a hajaddal, h szep legyen, es tornazz h jo alakod legyen :) es ha vannak barátaid akkor nem ennyire elviselhetetlen mint ahogy írtad :) hajra ❤❤
2015. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kozmetikushoz is jártam már, bőrgyógyászhoz is, nem ért semmit. Egyébként kb 2 barátom van, de néha úgy érzem, ők is csak úgy megszokásból vannak velem, de nem vagyok túl fontos nekik, persze ezt meg is értem. Próbálok mindenkivel kedves lenni, de amikor nagyon utálom magam, olyankor nehezemre esik nem elutasítóan viselkedni az emberekkel. De egyébként nem bántok szándékosan másokat, meg ilyenek, de ettől még nem leszek jó és értékes ember...
2015. okt. 30. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb a pattanasokat sminkkel eltakarni. Bezárod a polusokat, nem levegozik a borod, és további elfertozodesekhez vezet. Tényleg menj el kozmetikushoz vagy amit az első tanacsolt. A tinédzser kori pattanások maguktól elmúlnak 1-2 év alatt jó esetben, vagy kezelve még hamarabb, de ha így folytatod még huszon évesen is a ragyaidat takargathatod. Ez tapasztalat.
2015. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamasz vagy. Majd csillapodik és moshatsz arcot arc tisztítókkal.

Ha valamely belső tulajdonságod nem szereted, tudsz rajta változtatni tudatosan.

Ha kell segítség, írj.

2015. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De kozmetikus és arctisztítók nem segítenek, ezt már leírtam. Sminkelni meg muszáj, mert különben senki sem állna szóba velem, és mindenki undorodva nézne rám.
2015. okt. 31. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!