Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha anorexiás voltam, és meg...

Ha anorexiás voltam, és meg akartam gyógyulni, de most hogy normális a súlyom undorodom magamtól és vissza akarok fogyni asap, akkor igazából nem gyógyultam meg?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan.
2015. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyógyultál meg :(

Kérj segítséget minél előbb és folytassátok a kezelést.

2015. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se kezdj el most azonnal koplalni! Nagyon könnyen visszaeshetsz ugyan oda, ahol voltál, de lehet hogy most ez csak egy hangulatingadozás miatt van... mióta érzed így magad?
2015. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltak mindig ingadozásaim, de csak mostanában, hogy a súlyom hivatalosan is átlépte a normál tartományt, esett le, hogy ezentúl mindig ebben a testben kell élnem. De eddig is az tartotta bennem a lelket, hogy bármikor visszafogyhatok, ha akarok, és egy nap úgyis vissza fogok esni, de azért minden nap találtam valami okot, hogy egyek. És attól vagyok a leginkább megijedve, hogy vissza fog jönni a menstruációm.
2015. máj. 12. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!