Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a modszer mennyire jo?...

Ez a modszer mennyire jo? Undorodom magamtol.

Figyelt kérdés

Tavaly nyaron felszedtem 10 kg-t .. elotte sem voltam nadszal vekony.

167/70 kg vagyok..17 eves

A szuleim nem tamogatnak a fogyokuraban...

Ugyhogy ugy gondoltam, hogy az edesseget, pekarukat, tesztakat es a cukros lotyoket kivonom az etrendembol... es.elkezdek heti negyszer tornazni..milyen torna lennr jo?? Igy mennyi ido alatt megy lea 10 kg?


2015. jún. 15. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Jól teszed, ha tartod magad ehhez, már csak az egészéged miatt is. Szerintem néhány hónap (1,5-3) alatt sikerrel járhatsz és egészségesen fogyhatsz. A sport is fontos, persze a fogyás attól is függ, hogy mennyire intenzív az.

Talán érdemes lenne elmenned edzőterembe vagy valamilyen csoportos edzésre, ott is ellátnak akár jótanácsokkal. Otthon is lehet edzeni, sokan azonban hamar elhanyagolják és nem elég kitartóak hozzá.

De ha te nem ilyen vagy, akkor ajánlom a fitnesblender és zuzkalight, esetleg Christine Salus videóit. :)

2015. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ideális a 2,5 - 3 hónap! Bármilyen mozgás jó, úszás-futás-kerékpár. De ha beiratkozol egy fitness-terembe, vagy akár otthon DVD-re, vagy a net-ről töltesz le ilyen DVD-t.

Jó lesz az, csak utána se szokjál vissza a mekis kajákra, a cukrozott löttyökre, és a nasizásra!

2015. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alkati,szervezeti kérdés hogy kinek mi válik be, én 10kilot ugy adtam le ,nem is olyan sok idö alatt hogy csak a pékárukat hagytam el. Mármint ami ilyen plusz, hogy csiga, töltött batyuk meg pogácsák...zsömle, kenyér,csoki ugyanugy ment,modjával.

étkezésnél csak annyit ettem amennyit kell, nem az hogy még jaj belémfér meg kivánom. (pl megettem a levest és két ora mulva másodikat.ha egyszerre eszem meg akkor már fullon vagyok és hizom)


és megvárom mig megkordul a hasam,elötte nem eszem,pedig mindig ugy csináltam hogy éreztem hogy már kéne és ettem. igy ha megvárom a kordulást sokkal kevesebbet eszem.


mozgás ahogy épp ráérek.


szoval nekem ez elég volt a 76ról 66ra fogyásban. Még mindig van pár kilo amit lehetne leadni na ahhoz már kéne a mozgás:)))


nem éheztetem meg sanyargatom magam, lényegében a felesleges dolgokat hagytam el.

2015. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Úszást, felüléseket és futást tudok javasolni :) jó kondiba hoz és segíti a fogyást is :) Sok sikert, remélem összejön amit szeretnél :)
2015. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.í

Megfogadom őket, remélem sikerül! :)

2015. jún. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!