Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a barátom, undorodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátom, undorodom magamtól. Elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta rosszul mentek köztünk a dolgok, én gőzerővel dolgoztam a kapcsoaltunkért, de vizsonzásként nagyon keveset kaptam. Teljesen felőrölt a dolog, és egyik nap kifakadtam, és elmondtam mindent, ami eddig bántott. A barátom ez után nem keresett többet, pedig én megbántam. Azóta csak azon gondolkozom, mihez kezdek majd nélküle. Ha magamra nézek, undorodom a saját testemtől, és csakaz jár a fejemben, hogy már őt sem érdekli, nem tartja szépnek. Pedig a kapcsolatunk alatt legalább abban biztos voltam, hogy külsőre vonzónak talál. Így egyedül azonban már semmi sem ad önbizalmat. Nem tudom mit tehetnék. Megalázott és kiszolgáltatott vagyok.

2015. júl. 8. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Pedig biztos vagyok benne, hogy csodálatos vagy úgy, ahogy vagy. Természetes, hogy nem így érzed, de majd jön valaki, aki újra érezteti :) Fel a fejjel, rendben lesz minden! :)


23/F

2015. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Undorodj inkább a sráctól. Aki úgy van együtt valakivel, hogy semmit sem hajlandó tenni érte, a kapcsolatért, az a gusztustalan, nem Te! Az a srác egy véglény, örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2015. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Az a baj sajnos, hogy az önbizalomhiányom miatt nem tudom reálisan látni a dolgokat, és hiába mondják mások, hogy így lesz a legjobb, én nem hiszem el. Úgy érzem, a külsőm miatt ezt érdemlem, és nem többet.

2015. júl. 9. 21:33
 4/5 anonim válasza:

Az önbizalom-kérdéssel én is valahogy így állok. A párom 3 éve próbálja megértetni velem, hogy gyönyörű vagyok, de én még mindig gusztustalannak érzem magam, és úgy érzem, az átlag emberek annak is gondolnak.. Eddig nem gondoltam, hogy más is jár hasonló cipőben.

Te miért undorodsz magadtól?

2015. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, mi a helyzet így 2,5 év után? :)
2018. jan. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!