Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan dolog az...

Volt már olyan dolog az életetekben ami régen örömet szerzett, de ma már nem?

Figyelt kérdés

Veletek ez előfordult már? Sajnos én ezt érzem. A napokban gondolkodtam el azon, hogy régen milyen jó érzéssel töltött el a rajzolás, szerettem is nagyon. Viszont megváltozott a véleményem ezzel kapcsolatban, úgy érzem ezzel a dologgal nem érek el semmit...Mindig is elszerettem volna cserélni a rajztudást egy jó énekhangra, vagy jó táncos lábakra, hangszeren való játszásra, vagy bármi másra, de ezekhez nincs tehetségem. Nemrég kezdtem el táncolgatni (szalagavató miatt) és sokkal nagyobb örömet érzek mikor csinálom,(bár nehezen megy) mintha csak firkálgatnék a papírra. Veletek volt már ilyen? Mit gondoltok?

18/L


2015. okt. 30. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Csináld amit élvezel. Gyakorlással nagy magasságokba lehet jutni.

Válaszolva, nem jut ilyen eszembe.

19F

2015. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Az egyik szintén a rajzolás nálam is,mert régen sokat csináltam és állítólag jó voltam benne,de ma már valamiért nem hoz lázba a dolog. Az utóbbi 2-3 évben már csak az iskolai rajzórákon alkottam valamit,de nem olyan előszeretettel. A másik dolog az, hogy régebben alig vártam, hogy valamelyik osztálytársam átjöjjön hozzám beszélgetni vagy játszani. Viszont ez a lelkesedés csak 5.osztályig tartott,mert utána valamiért elfogytak a barátaim. Az egyik lánnyal nagyon jóban voltam oviban és elsőben is. Mikor azonban 6.-osok lettünk sikerült végleg elmarni őt is magam mellől a szerencsétlenségem miatt :(... Szóval felsőben már nem voltak barátaim,nem is igyekeztem azon ,hogy bárkivel barátkozzak,mert olyan szánalmasnak éreztem magam. Azóta nem is szeretem, ha jön valaki hozzánk,csak felesleges stresszel és nyűggel jár... 15/L
2015. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt, most más dolog szerez ötömet.


a világ és az élet változik, nem kell ragaszkodni a régi dolgokhoz!

2015. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig válaszokat! :)
2015. okt. 30. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

A rajzolás nekem is. Sokáig szerettem, mostanában már nem. A gitározás, bár arra csak energiám nem nagyon van, de szeretném még csinálni. (Amúgy én is totál tehetségtelen vagyok benne, botfülem van. De egy hobbi szinten bárki meg tud tanulni ha akar.)

Szerintem ami már nem okoz örömet, azt kár erőltetni. Majd jön helyette más. Én is utáltam táncolni régebben, mostanra megszerettem. Az a lényeg, hogy ne másokhoz mérd magad. Ha csinálsz valamit, és közben boldog vagy, az jó, és teljesen mindegy, hogy mennyire vagy ügyes benne. 19l

2015. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!