Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hoyg ez jel, vagy...

Nem tudom hoyg ez jel, vagy csak átlag dolog, de egy fiú, aki már nagyon régen tetszik, és eddig rám sem nézett ma egy barátnőmmel amikor a padon ültünk a szemembe nézett, és köszön amikor elment előttünk?

Figyelt kérdés
Fiúk-Lányok, ez mit jelenthet? Lehet hogy csak túl naív vagyok?

#köszön #rámmosolyog
2013. nov. 5. 17:55
 1/6 YuY ***** válasza:
Ha ez volt az első alkalom, akkor nem túl sokat, várj még ki 4-5 ilyent és kezdhetsz reménykedni abban hogy több bátorsága is lesz a köszönésnél.
2013. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy rád nézett és köszönt, semmi mást.
2013. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez pontosan egy olyan "jel", amit csak te szeretnél látni. Szerintem semmit sem jelent, a legtöbb esetben én is a szemébe nézek az embereknek amikor köszönök.
2013. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs kihagytam azt, h rám is mosolygott.....ez is számít valamit? és boc sa helyesírásért, hiányzó betűkért...sietek :(
2013. nov. 5. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy ezzel csak azt akarta elérni, hogy a barátnőd, megkérdezze tőled, hogy ki ez a srác, mert neki akart tetszeni, de lehet, hogy neked, de az is lehet, hogy SZIMPLÁN csak köszönt :)
2013. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
háth a barátnőm kb 1 fejjel magasabb nála és nálam méginkább, de lehet :(....am a barátnőm ismeri őt :)
2013. nov. 5. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!