Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg a pesti emberek a...

Tényleg a pesti emberek a legnyitottabbak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
...és a legbunkóbbak.
2015. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha köldöktől mellkasig felvágod, minden ember nyitott lesz :)
2015. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A vidékiek a nyitottabbak...
2015. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem lehet panaszkodni a szabolcsiakra sem, de bírom a nógrádiakat is.

A miskolciak már nem annyira jófejek, a debreceniek meg egyenesen f......pok.

A többiek meg változóak, a soproniak, győriek kicsit szeretik játszani az "eljöttünk már keletre, a nagy putriba...

2015. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én Pécsett élek de az itteniek szerintem borzasztó nagyképűek és kivagyiak.
2015. okt. 30. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Az alföldiek hazánkban általában a legnyitottabbak (bár némelyikük naív és beképzelt, egyértelműen, de csak egy részük), ezt tapasztaltam, és általában ők is azt élik mag önmagukról, hogy ők nyitottak, a dunántúliak meg számukra ijesztően zárkózottak és klikkesedők.


Bp: vegyes összetételű.


A Dunántúl meg tele van svábbal.

Kedves kérdező, őszinte részvétem.


Én meg: sehonnai "bitang" ember. ;-)

Nem ott élek, ahova való vagyok. Annál sokkal jobbat érdemelnék.


Kultúrálisan kisebbség vagyok (értsd: magyar vagyok), genetikailag meg "távoli magyar" - ahhoz képest, ahol éltem mindig is.

2015. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! :-) Én Szabolcsban születtem és sokkal nyitottabbak ott az emberek, mint itt Pesten. Sőt.. a munkatársaim szinte mindenki máshol született, nevelkedett és sokkal nyitottabb bármilyen más megyei, mint a pestiek! :-) Tapasztalatból mondom!
2015. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit veszünk nyitottnak. A budapestieket nagyon sok inger éri nap mint nap, éppen ezért nem szokásuk annyira kinézni a fura vagy más embereket. Pl. tegnap halloween buliba mentem Pestre. Nem Budapesten lakok, csak közel hozzá. Vámpírnak maszkírozott arccal mentem. Itt a kisvárosban ahol lakom, az utcán is, a vonaton is megbámultak az emberek, sokan teljesen leplezetlenül, még mutogattak is rám. Bezzeg Budapesten már senkit nem érdekeltem, rám sem néztek. Ugyanígy nem nézik ki a mindenféle etnikumokat, rasszokat, nemzetiségeket. Nem nézik ki a furán öltözködő vagy viselkedő embereket. De ez szerintem inkább közöny és megszokás mint nyitottság.
2015. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!