Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért lett hirtelen...

Vajon miért lett hirtelen ilyen jófej ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, akivel eléggé rosszban vagyunk. Még régebben egyszer valami apró kis hülyeség miatt beszólt nekem, én meg visszaszóltam, és azóta is elég gyakran előfordul, h beszólogatunk egymásnak, persze csak ha úgy alakul a helyzet, legtöbbször inkább csak simán nem veszünk egymásról tudomást. Most a héten viszont az történt, hogy infó órára nem tudtam a saját gyakorlatomra bemenni egy programom miatt, ezért az 1 nappal korábbi másik időpontban lévő csoport órájára mentem be, csakhogy nem volt szabad gép, és azt mondta a tanár, hogy sajnálja, de így nem vehetek részt az órán, hacsak nem adja át valaki a helyét, először néma csönd, majd hirtelen ez a lány mondta, h ő szívesen átadja, és majd másnap jön az én időpontomban. Teljesen ledöbbentem, mert erre a legkevésbé sem számítottam, pont tőle.

2015. okt. 30. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Te milyen nemű vagy? Lehet, hogy tetszel neki.
2015. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megsajnalt ;-). A sok beszologatas egymasnak azert takar egyfajta erdeklodest egymasirant es valoszinu nem tart hulyenek es most probalt jo fej lenni, hogy lasd o se az annak ellenere, hogy beszologat.
2015. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, de nem hiszem, hogy bejönnék neki, meg hát nekem se jön be ő.
2015. okt. 30. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ideje, hogy rendezzétek a viszonyotokat, sokan utálnak haragszomrádot játszani. Ő megtette az első lépést.

Esetleg elgondolkozhatnál, hogy az az első beszólás tényleg egy "apró hülyeség" miatt volt-e, vagy csak te gondoltad annak, őt valamiért érzékenyen érinthette.

2015. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!