Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy rendőr elhízott?

Hogy lehet egy rendőr elhízott?

Figyelt kérdés
Ennél a szakmánál ez megengedett, nem fontos a sportosság és a jó testalkat? Nem mintha bajom lenne vele, de a katonák pl szép, csinosak, de egy csomó rendőr, aki pl megállít ellenőrizgetni, tiszta sör hasa van.. ez csak nekem tűnt fel?

2015. okt. 31. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Hihihi,sün bárki lehet/a mai világban az utolsó csövest is felveszik ,mondjuk ami bért kapnak nem csodálkozom,hogy csak a legelvetemültebb munkakerülők jelentkeznek.
2015. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Mert nem mindegyik zsaru jaror, es ugye a jarorok sem futkorasznak tolvajok utan az utcan naphosszat. Csak uldogelnek a kocsiban, zabaljak a fankot es isszak a kavet :D


Tisztelet a kivetelnek, persze!

2015. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"zabaljak a fankot"


Ja persze! Nem nézel túl sok amerikai filmet?

2015. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert az amerikai filmek nem a valóságot tükrözik, a járőrködés nem abból áll hogy rablók után szaladgálsz fegyverrel, hanem szimplán abból hogy ülsz a kocsiban az esetek 90%ában.
2015. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a rendőröknél van ez így, bár igazad van abban, hogy példát kellene statuálniuk akár a megjelenésükkel is. A rendőr még hagyján, na de a polgárőrök. :D Itt vidéken mire kiszállnak az f astrából már árkon bokron túl van az ember. :D
2015. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert bár évente van fizikai vizsga, de csak előszőr (a felvételinél) kell mindent megcsinálni és minnél jobban. Késöbb évente elég csak a minimumot teljesíteni, ami futásnál 13:30 2000 méteren, ami kb egy séta tempó nekem :)
2015. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, felénk elég sok fiatal rendőr van, egy se elhízott, sportosak, sőt inkább csenevészek vannak köztük. Az idősebbek (30 felett) meg jóhogy testesebbek. Amúgy meg a katonáknál nincs elhízott? Nézd már meg a sok tisztet meg parancsnokot, mind dagadt koca az összes! :D
2015. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És hogy lehetnek ilyen 60kgos kisfiúk rendőrök? Csajként simán leütném én is némelyiket.
2015. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne becsüld alá őket :)

Olyan a fizikai vizsga, hogy ha valaki 60kg, annak azért elég izmosnak kell legyen, hogy átmenjen :)

Inkább a női rendőröket érdemes lenézni. Az ő fizikai részüket egy átlagos 8.-osnak is meg kell tudni csinálnia.

Pár példa

Fekvenyomás:

Férfi 25x60kg

Nő 25x25kg


Futás (2km)

Férfi 7:35

Nő 10:00


Szerintem ez vicc...

2015. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9. Ja ezt én sem értem, hogy miért tesznek különböző fizikai követelményeket a nőknél és férfiaknál, ha ugyanazt a munkát csinálják! Vagy majd egy női járőr azt mondja, hogy velem ne jöjjön szembe egy 100 kilós kancigó, csak egy 60 kilós öregasszony, mert én nő vagyok?
2015. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!