Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, a média miatt...

Mit gondoltok, a média miatt van ennyi önbizalomhiányos/testképzavaros ember? (képek)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy manapság már ez számít átlagos testalkatnak:

[link]

[link]


Az emberek egyre szarabbul érzik magukat, ha nem tudnak megfelelni az elvárásoknak. Szenvednek, koplalnak, helytelen módszereket választanak a fogyásra, izmosodásra.

Arról ne is beszéljünk, hogy egy csomó embernek olyan a genetikája, hogy a sportolástól sem lesz formás, izmos, csak átlagos. Ilyenkor normális étrend kell, és kiegészítô súlyzós edzések, erre meg a legtöbb embernek nincs se energiája, se pénze. Az emberek elvárása magukkal és másokkal szemben csak növekszik.

Én abban a hitben voltam, hogy ez számít átlagos testalkatnak:

[link] (Bal szélsô)

[link]

Többek között én is ilyen szar genetikájú vagyok, sok végigsportolt év után is csak átlagos lettem a hájasból, de már nem is tudom mit kéne gondolnom.

Arról már ne is beszéljünk, hogy az arccal mi van, mert ma már csak a sármos színészek, és babaarcú modellek számítanak szépnek. Nem csoda ha az ember egy rakás szarnak érzi magát ilyen körülmények között. Mit gondoltok?

F



2015. okt. 31. 19:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8, ki szoktam nézni a valóságba, és az igényeim teljesen normálisak, egyetértek azzal amit írsz. Pont ez a bajom, hogy sok embernek meg nem, mert nem megy ki a valóságba, pont ezért írtam ki a kérdést, szóval halvány lila fingom sincs honnan veszed hogy én nem nézek ki a valóságba. Honnan szülted ezt?
2015. okt. 31. 20:52
 12/16 A kérdező kommentje:

10: jó lenne, ha az akaraterôrôl szólna ez. Én nem vagyok irigy, elismerem azt aki kemény munkával elér dolgokat, azomban nem mindenkinek van rá lehetôsége, és ez nem kifogás. Az akaraterô nem elég.

És azt elmondanád hogy az arcodat hogy varázsolod Bradd Pittessé akaraterôvel?:D

2015. okt. 31. 20:54
 13/16 anonim ***** válasza:

# 12

Itt a testképről van szó. Ne keverd ide az arcot. Aki pedig nem elégedett magával, az változtasson, ne a kifogásokat keresse. Mindenkinek arra van energiája és ideje, amire akarja. Én is volt, hogy 4-kor keltem, mert csak akkor tudtam edzeni lemenni. De nem sírtam gyk-n, hanem beállítottam az ébresztőt.

Ha pedig megálltál a fejlődésben, akkor ne a genetikára fogd, hanem a rossz edzéstervre/étrendre.

2015. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 opened paradise ***** válasza:
52%
Szerintem nem. Egyre nagyobb divat plus size modelleket dolgoztatni. Plusz a média nélkül is lennének gonosz emberek.
2015. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

"Azt vettem észre, hogy manapság már ez számít átlagos testalkatnak"

Manapság? Láttad te az ókori görög szobrokat? :D


Amúgy az emberek nem azért érzik szarul magukat, mert nem egy Bradd Pitt alkatúak, hanem azért, mert még a saját lehetőségeiket sem használják ki.

2015. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos a média jogosan sulykolja a fejekbe a szépségideált, mert tudni kell, hogy Magyarországon rengeteg sok szép csaj él (talán csak a csehek szebbek) és a férfi konkurencia is évről-évre durvább. Mostanában rengeteg olasz beütésű (dús barna haj, helyes arc borostával, magas férfias testalkat) férfit látok az utcákon. kb ilyen: [link]

Régebben még elég volt magadat kigyúrni, de ma már az arc és a magasság is nagyon fontos.

2015. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!