Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek ilyen barátok?

Léteznek ilyen barátok?

Figyelt kérdés

Egy srác randira hívott,beszélgettünk és egyszer csak szólt a telefonja.Kinyomta,majd utána még kétszer kereste ugyanaz a személy.Mondtam neki,hogy nyugodtan felveheti ha keresik,engem nem zavar.Erre:

"Minek vegyem fel?Csak akkor keres,ha pénzt akar kölcsönkérni vagy valami baja van.Ilyenek a barátaim.Ha valami összejön akkor irigykednek és megpróbálják elb#szni,ha Ők nem érhetik el akkor nehogy már nekem sikerüljön.Összejövök egy rendes lánnyal majd két hét múlva dob,és utólag kiderül,hogy ezek a tetvek áskálódtak a hátam mögött.Majd még a szememre hányják nagy ártatlanul,hogy túl jó volt hozzám és nem az én "szintem".Azt még logikusan megértem,ha le akarnak húzni pénzzel,de ebből mi hasznuk volt?Az ilyeneket le kell rázni és majd meglássuk,hogy két év múlva ki hol fog tartani."

Léteznek ilyen barátok?


2015. nov. 1. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
mifelénk ezeket ellenségnek hívják
2015. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Ezek nem barátok.

2015. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!