Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem vágytok néha nagyon...

Ti nem vágytok néha nagyon arra, hogy gazdagok legyetek?

Figyelt kérdés

Végigdolgozom a hétköznapjaim, nem ritkán a hétvègèket is, aztán össz-vissz 30Ft ezer jut ruhára/kozmetikumra, ès 6000Ft kajára soron kívül (édesség meg ilyenek) per hó.

Néha úgy szeretnék olyan gazdag lenni, hogy bármit megvehessek, ne kelljen nézni az árakat.


2015. nov. 3. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még a nagybetűs élet előtt vagyok pár lépéssel, de mindent meg kell tenni, hogy ez ne csak vágyálom legyen. Bár dús gazdagságról szerintem mindenki álmodozott már. :D 22/f
2015. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én vágyok rá hogy gazdag legyek , de hiszem hogy az lehetek. Igen eléggé nehéz magyarországon.
2015. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

marhán unatkozhatsz..de minden ember szinte gazdag akar lenni..legalább is jól élni


de a verseny elég erős, és csak azoknak adatik meg, akkor nagyon nagyon nagyon akarják és motiváltak, vagy akik beleszülettek

2015. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kettőt tippelhetsz.
2015. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A gazdag sem vesz meg bármit, azért van neki..
2015. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
éltem én ennél sokkal rosszabb anyagi helyzetben is mint amiben te vagy jelenleg, én örültem ha hó végén is tudtam még kenyeret venni, nemhogy 30 000 ruhákra meg 6000 édességre... jelenleg mondhatni gazdag vagyok de bármilyen hihetetlen: míg annak idején én is elnézegettem a polcokat-kirakatokat , hogy "ha majd egyszer lesz pénzem ezt is azt meg fogom venni" most eszemben sincs, pedig minden gond nélkül megtehetném :) még most is megnézem az árát mindennek, figyelem az akciókat, nem szórom a pénzt :) (inkább félreteszem, sose lehet tudni mit hoz a jövő :) ) - így belegondolva érdekes az emberi természet, hogy mennyire nem lesznek már fontosak az akkori vágyak...
2015. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!