Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarnak mindenkit a...

Miért zavarnak mindenkit a plázacicás nyálas szavak?

Figyelt kérdés
Például hogy szupcsi, lávcsi, szercsi, stb... Ezekkel mi a baj? Nekem tökre bejönnek, ezek olyan izgi, vonzó csajos szavak. Többnyire az ilyen ribis csajok használják, és nekem nagyon bejön :) Szerintem csajos, és igazi pasi létemre minden vonz és izgat ami csajos, vagy csajokkal kapcsolatos. Köztük ez a nyálas beszéd is. 20 as pasi vagyok.
2015. nov. 6. 00:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy az iq szintemet ítéljétek, spirituálisan rendkívül fejlett embertársaim, hanem csak véleményeket kértem tőletek a kérdésemre. Azt még légyszives mondjátok el hogy ugyan mégis mi a franc köze van ennek az iq-oz... :D Már előre mosolygok vajon mit írtok erre. Ugye a csücsörítő csajokat is utáljátok, és kicsi az iq szintjük szerintetek? :D Lehet hogy kicsi különben, de kit érdekel? Attól még szexi, " fa szállító", és szívesen vállalnék ezeknek a csajoknak arcfestést... :)) Ti meg agyaljatok az iq szintjükön. Mondjátok szépen: Be-e-e :)
2015. nov. 7. 15:16
 12/19 A kérdező kommentje:
De aki képes volt félretenni a rosszindulatát addig amíg írt egy választ, annak köszönöm :) Nem akarok én gyűlölködni, dehát most őszintén, ilyen válaszolókkal mint itt a legtöbben, aki értelmes ember mégis mit tud kezdeni? Persze köpni egyet és még az oldalt is bezárni.
2015. nov. 7. 15:20
 13/19 anonim ***** válasza:
Ilyen szavakat egy átlagos közegben nevelkedő, átlagos értelmi képességű 3 éves gyerek sem használ, kérdező. A beszéd nagymértékben jellemzi az embert (az írás is, de erre most nem térnék ki:-)), ha a felnőttkor küszöbén álló, vagy azt már átlépett nő verbálisan infantilis, cukros-ragadós képet közvetít magáról, az felvet bizonyos kérdéseket az értelmi képességeiről. Én úgy érzem magam, amikor ilyen szöveget hallok, mint amikor villával karcolgatnak porcelántányért, de nem vagyunk egyformák. Ha neked ez szexuálisan izgató (talán, mert ítélőképesség hiányában az ilyen csajok könnyű prédának ígérkeznek?), az a te dolgod, nem ítélkezem, csupán a kérdésedre válaszoltam.
2015. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez már egy korrektebb válasz volt, utolsó válaszoló :) Engem minden ilyen nyálas kényes dolog, beszéd izgat. Lehet hogy értéktelen lelki hulladékok, azt nem vitatom...
2015. nov. 7. 18:15
 15/19 anonim ***** válasza:
A véleményem elég sommás azokról a pasikról, akik egy röpke dugás reményében 2 percnél tovább képesek elviselni ezt a szöveget, de gondolom, az nem érdekel.:-)
2015. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Na jó, én vagyok a 2-es, 7-es és 10-es. Én igyekeztem nem sértő lenni, és én hívtam fel rá a figyelmet, hogy kevesen adtak magyarázatot.


Hogy mi van a csücsörítős lányokkal, nő lévén hidegen hagy, de íme egy magyarázatkísérlet:


azért zavaró, mert gyerekes, és komolytalan. Nem lehet komolyan venni felnőtt nőket, akik gyermeknyelvi szavakat használnak. Mert ezek azok. Olyan, mintha egy gyerek nagyon szofisztikált szavakat használna.

2015. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Értem :) Jók ezek a válaszok, nagyon sok kérdésem lenne még egyébként. Rengeteg dolog van amit mindenki utál, én nem. Amit mindenki szeret, nekem mégse tetszik.
2015. nov. 8. 00:44
 18/19 anonim ***** válasza:
..hat azt hiszem mindent elarul az utolso mondatod...20 as pasi vagyok...
2015. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azért mert azok nem is szavak, inkább csak gügyögés.


Ahogy a kisgyerekekkel szoktak azok beszélni, akik a gyereket nem fejlődésben levő embernek, hanem valami kis értetlen állatkának vagy minek tartják. Bár ezzel meg az állatokat nézem le.


Értelmes ember a gyerekének sem gügyög, nemhogy egy másik felnőtt embernek.


Hát ezért zavarnak az olyan csinálten kicsinyítő szavak.

2015. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!