Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok én ilyen rohadt...

Miért vagyok én ilyen rohadt peches?

Figyelt kérdés

Vettem magamnak egy drága tusfürdöt, sampont ès hajpakolást, szívtam is a fogam, kell-e nekem ennyiért, elvégre olyan idöszakom van, hogy meg kell gondolni, ès mindjárt itt a karácsony. Végül rászàntam magam, megérdemlem, sokat dolgozok. Erre elhagytam valahol az egèszet táskástul. 4500Ft kuka :(


Szegény embert még az ág is?


22N


2015. nov. 7. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
jaj... sajnálom... Nem lehet, hogy valahol leraktad, gondold át,és visszamehetnél, hátha megvan?
2015. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha szerencsém van, akkor munkàban maradhatott, ahová sajnos keddig nem megyek vissza, addigra meg ki tudja, hol lesz (nem arra célzok, valaki elviszi, hanem hogy véletlen kidobják).

Sajna nem mehettem már vissza sehová, mert már a metrón voltam, amikor eszembe jutott, nincs velem a táskám, és így is épphogy elértem a vonatom

2015. nov. 7. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, meg kb 15 evesen egy cipot konyorogtem ki magamnak, es fizeteskor apum ott felejtette a kasszanal...de kesobb is jartam igy, uditovel ragoval cigivel, kikert itallal, stb
2015. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"keddig nem megyek vissza," -van ott valaki, pl őr. akinek tudnál szólni, hogy tegyék el?
2015. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi probléma,jobban kell figyelni gyerekek.Még lehet meg is találod.Ha nem akkor sem fogsz tönkremenni remélem.

szia

2015. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanulópénz.Ha meg kell gondolni se döntessz jól ezek szerint.Félre ne érts jó ha igényes vagy magadra de tudni kell mit mikor mennyit.Nem az ág húz, Te húztad magad.Persze Én könnyen beszélek, fiú vagyok, simán használok baba tusfürdőt, a bazi nagyot, elég vagy másfél hónapra.Parfümre, dezodorra adok inkább.Bát ez nem tartozik ide. :D


Lényeg hogy olvass a jelekből, túlköltekeztél feleslegesen.Nem véletlen hagytad el, hisz véletlenek nincsenek.

2015. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem pech, hanem figyelmetlenség.

De valószínűleg a munkahelyeden van, úgyhogy nem is veszett el.

2015. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!