Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt skizofrén emberek?...

Vannak itt skizofrén emberek? (Lehet paranoid skizofrén is)

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel hogy egy skizofrén ember hogy làtja ezeket a dolgokat amiket képzel meg halucinàl de tudom hogy egyben borzalmas is . Ha nem túl nagy bunkósàg tudnàtok nekem ezekfől beszélni vagy hogy pl milyen egy napotok?

2015. nov. 7. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet én tudom rosszul, de ha szedik a gyógyszert akkor normális életet élhetnek. Vagy nem igy van?
2015. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Egy skizofrén nem fogja magáról tudni hogy az. Hiszen ha orvosok vagy a családja szembesíteni akarja ezzel akkor ellenségképet lát bennük. Ismerek ilyen embert.
2015. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Szinte biztos, hogy nincsenek. Maga a betegség megléte kizárja azt, hogy interneten létezzenek. Még akkor sem mennek a netre, sem egyéb közösségbe, ha úgynevezett nyugalmi szakaszban vannak, azaz többá-kevésbé ideát, a normális oldalon.
2015. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy paranoid skizofrén férfi blogját tudom ajánlani,olvass bele,és talán jobban fogod érteni ezt a betegséget: [link]
2015. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 roboman válasza:
ó, köszi az ajánlást, persze, hogy tudnak "létezni" interneten, többen is vagyunk, akik netezünk, igaz pár éve ugyanazok az arcok produkálják magukat, bár igaz, hogy általában szeretnek háttérbe húzódni, nem mindig kell a felhajtás. néha nekem is voltak nehéz időszakaim a blogom miatt, de kitartottam, és írom folyamatosan <3
2016. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég esélyes, hogy vannak, csak sajna ők sem tudják.
2016. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várj. Gyorsan elmondom gondolatban.
2020. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!