Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoid skizofrén beteg...

Paranoid skizofrén beteg vagyok,7 éve,30/l, szeretném felvenni a kapcsolatot szintén ebben a betegségben szenvedőkkel. Lehetne rá mód?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak tényleg ezzel szenvedők írjanak úgyis kiszúrom ha nem vagy az ezt nem lehet elképzelni milyen... Csak megélni

2015. júl. 28. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Oké, de mi van ha a paranoid szkizofrén rád ír az egyik személyiségével ma, és holnap meg pont a másik fiókjával van bejelentkezve?
2015. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:)nincs több személyiségünk! Ezt tévesen tudod!

CSak képzelgünk, és a legtöbb esetben ez a receptoroknak "köszonhető" ami az agyunkban kevésbé, vagy túlműködve adják tovább a felvett információkat a világból...

2015. júl. 28. 09:39
 3/5 A kérdező kommentje:

Attól nem lesz két éned, hogy valamit hallucinálsz...

Csak összezavarodsz, nem tudod megkülönböztetni a valóságot és azt amit hallucinálsz...Ettől szenvedünk...

Ha nem vagy orvos és nem vagy beteg ne írj mert még azt is összezavarod, aki amúgy teljesen normális...de azért köszi hogy féltesz!!

2015. júl. 28. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Hello. Én paranoid skizofrén vagyok. Miben tudok segíteni ?
2021. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!