Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hiszem el senkinek?

Miért nem hiszem el senkinek?

Figyelt kérdés

Nem tudom az okát, de valamiért nem veszem észre, ha egy srác közeledni próbál hozzám, pedig a környezetemben mindenki mondja szerintem meg sose akarnának többet barátságnál. Pl. már csomószor hívott az illető ide-oda, bókol stb. és már régebben mondta is, hogy tetszem neki, de én azt hittem, szórakozik csak.

És nagyobb társaságokban elvesztem a magabiztosságomat, ezen nagyon szeretnék változtatni. Az emberek mindig dicsérnek, hogy milyen jól nézek ki, de nem vagyok elégedett magammal. Nem hiszem el senkinek.

16/l



2015. nov. 8. 13:15
 1/1 anonim válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed. Önbizalomhiányos vagy, ezért nem hiszed el a jó szót, vagy hogy valakit érdekelsz. Nézz utána, küzdj az önbizalomhiány ellen, ha pedig értelmes ember közelít, ne vedd baromkodásnak. Ennyi. Sodródj az árral, persze ésszerű keretek között!
2015. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!