Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem kellek senkinek? 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kellek senkinek? 17 eves csaj vagyok . Nem hiszem hogy annyira csunya lennek, kisugarzasommal sincs baj,2 het utan megunnak a pasik .

Figyelt kérdés
ugy gondolom , hogy eleg erdekes, titokzatos vagyok , nem fedem fel magam egybol hogy azert dobjanak , elegem van mar ebbol , nem tudom mit tegyek.
2009. okt. 4. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

,, ugy gondolom , hogy eleg erdekes, titokzatos vagyok "

Ha titkolózol azzal csak azt éred el, hogy nem fogsz senkit érdekelni.

2009. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ha kitarom magam teljesen , akkor azert hagy ott , mert nincs bennem semmi erdekes, ezzel nem azt akartam modnani hanem azt hogy nem szexelek vele 2 nap utan
2009. okt. 4. 22:18
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Azért nem kellesz senkinek, mert fogazol. Namár most, ha 2 hét után, a férfiember pénisze nem szokja meg ezt az elviselhetetlenül kellemetlen érzést, akkor már nem is fogja. Csak is kizárólag és bezárólag ez lehet az oka!
2009. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ment egy privát email.
2009. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Na most félretéve a hülyeséget mindenkinek lehet pechsorozata, de nem hiszem h nem kellenél senkinek, max olyannak aki meg neked nem kell. Kicsit nyitottabban a másik felé és rendben lesz.

Meg én és sok más is kérdezhetné ugyanezt, mert épp ilyen pechesek azok is, és mégis hirtelen valaki beléjük botlik, jó esetben olyan ki még be is jön.

2009. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez a fogazós válaszoló nagyon nagy!:D Ahogy ő mondta: Ne fogazzáá' le!
2009. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A nyitottságot ne keverd össze a szexel. Pontosan nem lehet megállapítani a dolgot, jól megfogalmaztad a kérdést de mégse látszik belőle minden infó, nem is úgy leírni. De ha nem mondasz magadról semmit a párodnak amiről kérdez az nem jó, mert azt hiszi vele van baj. Azzal nincs baj hogy nem fekszel egyből le vele, de azon kívül lehet közeledni jobban, viszonozni amit kapsz. Azis lehet ez is megvan és egyszerűen még csak nem talált rád akinek rád kellett volna találnia, de még nem is késtél el semmivel!
2009. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem valószinű az lehet a baj, hogy rossz helyen keresgélsz, és olyan srácokkal akadsz össze akiket nem ismertél meg előtte kellőképp, vagy félre ismertél... Egy olyan ember aki körültekintő és teljesen tudatosan, nem hirtelen vág bele egy kapcsolatba, az nem fog 2 hét után kidobni, mert okkal választott téged:)

Nem tudom mennyire érthető, remélem azért lejött. 20/L

2009. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
most az utolso pasim 21 volt, gondoltam o kicsit mas mint a tobbi , erettem . De ugy nez ki nem , visszaadtam amit o adott nekem , bele mentem volna a szexbe is csak o ovszer nelkul akarta es en ugy nem mentem bele .
2009. okt. 4. 22:57
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj! Lehet hogy rossz környezetben próbálkozól! Nekem is van egy bárát nőm, 18 éves és gyönyörű! Minden haverom a társaságomból szó nélkül összejönne vele, kb. 7-8 fiuról van szó! De neki nem tetszenek! Több barátja is volt eddig, de elég rövid kapcsolatai voltak! Pedig ő vele aztán tényleg nagyon jól el lehet lenni és nem lehet megunni! De az a probléma hogy gyakorlatialg egy nagyobb társaságból ismerte meg őket! És az az igazság hogy mindegyik egy kis suhanc akik azt sem tudják hogy mi a szerelem, és kérdés hogy egyáltalán le fognak e éretségizni! De pl. én 2 b.nőmnél is több hónapot vártam amig megtörtént a dolog! Nem lehet hogy más körökben kéne keresned?
2009. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!