Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek utálnak de hogyan...

Az emberek utálnak de hogyan érjem el hogy féljenek is tőlem?

Figyelt kérdés

Itt most az átlagemberekre gondolok

Csak mert én alapból zárkózott,jóindulatú de elvont gondolkodású vagyok



2015. nov. 12. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mért lenne az neked jó? Nem elég, ha utálnak?
2015. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Kis zsebdiktátor...menj,keress 2 plüss nyulat,és uralkodj felettük.
2015. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Köhögjél mindenkire mintha fertőző lenne
2015. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Neked üldözési mániád van, mégis miből gondolod, hogy utálnak? Mert nem vesznek észre, átnéznek rajtad? Miből gondolsz mást "átlagember"-nek? Ezek szerint nagyon sokra tartod magad és mindenkit lenézel.
2015. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha azt az életet élnétek amit én akkor nem így reagálnátok pls. normális válaszokat a továbbiakban
2015. nov. 12. 23:46
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Így nehéz, ha nem ismerjük részletesebben a sztorit. Miért utálnak, miért akarod ennyire, hogy féljenek tőled, mit értesz elvont gondolkodás alatt, hány éves vagy, stb.? Kicsit bővebben kellett volna kifejtened. Én amúgy azt csináltam, amikor sokan nem szerettek, hogy még több okot adtam, hogy ne szeressenek. Ezzel nem tudtak mit kezdeni. Én nagyon bunkó lettem velük, nagyképű, ha valaki rám nézett elküldtem a faszba, ilyenek. Elég gyerekes megoldásnak tűnt, de legalább megoldás volt. De bejött. Végre őszinte lehettem, az emberek nem tudták hova tenni ezt a viselkedést, és a végén már alig bírtam ki nevetés nélkül. :D Persze ez nem minden esetben jön be.
2015. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Csak normális kérdésre lehet normálisan válaszolni.

Vagy mire gondolsz, úgy mégis?

Milyen tippeket vársz?

Ok.

Kerülj vezető pozícióba tejhatalommal egy legalább középméretű cégnél,és minden különösebb indok nélkül kezd el kirúgdosni az arcokat,akkor lesz félelem.

Téged se át eszedért szeretnek...


Mi lenne, ha inkább a problémáid írnád le?

Lehet azokat kéne megoldani,és nem gondolkodnál ilyen baromságokon.

2015. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Felszállsz buszra vagy villamosra hátadon hátizsákkal, aztán elkezdel hangosan arabul beszélni. Legyen benne az "allahu akbar" is. xDD
2015. nov. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Részletesebben leírom

A nők nem szeretnek ezalatt értem azt hogy vagy hülyének néznek vagy csak rövid távon maradnak velem együtt (max.1 hónap)

Az átlagemberek alatt azokat értem akiknek tipikus mai a gondolkodásuk (ezt hosszú lenne elmondani)

19 éves vagyok és abból veszem hogy utálnak az emberek miszerint igaz barátra még nem sikerült találnom főként csak anyagi okok miatt szeret az aki szeret persze az átlátszó,rövidtávú és egyértelmű

Szokatlanul népszerűtlen vagyok az átlag körökben pedig a nevem pont az ellentétét jelenti

sok rosszat tapasztaltam hiába vagyok fiatal és itt beszélek anyagi,lelki gondokról Plusz ahogy említetten különbözök az átlagtól

Elvont gondolkodású vagyok szeretek komoly témákról filozofálni,Indusztriális zenét hallgatok,Imádom a sötétséget és megnyugtat ha Happy tree Friends-et nézek

2015. nov. 13. 00:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Ebből mennyit szeretsz csak azért hogy megfelelj egy kialakított imagenek? Amivel távoltartod az embereket
2015. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!