Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, ha valaki mindig...

Szerintetek, ha valaki mindig búval bélelt fejjel jár, akkor valószinűleg nem is boldog?

Figyelt kérdés
Ha valakit gyakran látsz az utcán, de soha nincs az arcán egy kicsi mosoly sem, mindig olyan búval-bélelt a képe, mintha gyászolna...akkor valószinű hogy az illető nem boldog? Főleg, ha régebben nem volt rá ez jellemző? Mert az én tapasztalatom, hogy aki boldog, és nagyjábl ki van békülve az életével, az nem azt sugározza a külvilág felé, hogy egy rakás szerencsétlenség...
2015. nov. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
hol itt a kérdés ?
2015. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy depressziós, vagy ecetet ivott.
2015. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gondok gyötrik. Én sem nevetgélek magamban az utcán (általában), főleg ha fáradtan megyek haza meló után, vagy kora reggel, esőben szélben megyek dolgozni, de egy szép napos délutánon szoktam mosolyogni :)

És ez öngerjesztő folyamat, mert egy mosolygó ember százat csinál, máris távolabbinak tűnnek a problémák...

2015. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül. Én is gyakran megkapom másoktól, hogy olyan szomorúnak látszok, pedig semmi bajom nincs :D
2015. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ez butaság. Ha valaki az utcán sétál, nyilván tart valamerre, minek kellene vigyorognia?

Engem többször megkérdeznek egy nap, hogy mi a bajom, de igazából csak alapvetően gonosz és szigorú arcom van, mosolyogni nem szoktam, ha utcán vagyok, vagy egyedül megyek valamerre, és ismerősök az egyetemen így ám néznek full aggódva, hogy mi a baj, olyan zaklatottnak tűnsz?? Ez csak az arcom, emberek, le leet nyugodni. Egyébként abból a szempontból jó, hogy gonosz arcom van, hogy távol tartja a gyenge embereket, mert megijeszti őket :DDDD

Nem értem, miért kéne mosolyognom az utcán azért, hogy vadidegenek kényelmesebben érezzék magukat, ha rám néznek, vagy másoknak ily módon bizonyítsam, hogy nekem bizony jó napom van. Kit érdekel? :D

2015. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!