Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha valószínűleg...

Mit csináljak ha valószínűleg depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszihológushoz
2015. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz például :) Beszéld meg barátokkal/barátnőkkel. Mi a baj?
2015. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj rájönni a probléma okára, és változtatni, pozitívabb életet élni.
2015. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is nézd meg hogy mik a tünetek. (Manapság arra is rávágják egyesek hogy "depresszió" ami szimplán rosszkedv vagy hiszti.)

Ha ebben szenvedsz akkor a közelebbi ismerőseid segítségét kell kérned,és emellett önakaratból kilábalni! Hiszen ha benned nincs meg a szándék akkor aztán törhetik maguk a környezetedben élők...

Fontos hogy kipihend magad, olyat csinálj amit szeretsz (rajzolás, zenehallgatás, zenélés, film és sorozat lehetőleg vígjáték, barátokkal közös programok).


Mindenkinek vannak mélypontjai az életében, értelemszerűen nekem is volt. Nem kellett orvoshoz fordulnom. Értelmet adtam önmagamnak, célokat tűztem ki, és most másoknak élek. (Ráadásul alapjáraton olyan a jellemem hogy nem tűröm a gyengeséget, pláne nem magamban!) Depresszióra hajlamos vagyok; sajnos empátia hiánnyal védekezem... az érzéseket kikapcsolom ha úgy érzem veszélyeztetik a nyugodt lelkiállapotom :c De ezt a módszert nem igazán tanácsolom...

(Zárójelesen a leghosszabb 4 hónapig tartott..de a lényeg hogy elmúlt. Tehát ne csüggedj, nem történnek csodák keddről szerdára.)


Remélem tudtam valami használhatót mondani, jobbulj!

2015. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lenyeg,hogy ha radtör ez az érzés, akkor ne maradj egyedül, talalkozz valakivel vagy,ha nincs kivel menj el valahova,mozdulj ki,ahol emberek vannak,ez lehet vásárlóhely is vagy menj le futni,tegyel be egy pörgős számot es tancolj ra, vagy alkoss,az ember ilyen hamgulataban sok mindenre képes, pl írjál vagy rajzolj
2015. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!