Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi bunkó ember?...

Miért van ennyi bunkó ember? Szerintem egyre több van.

Figyelt kérdés

- Anyámba belekötött egy hasonló korú félcigány munkás. Anyu állt a buszmegállóban és beszólt neki hogy: gyere b**meg! Másnap a piacon is hogy: De szép vagy abba a kabátba! Pedig már öreg anyu.


- Nem rég egy idős asszony átment a busz előtt a zebrán jogosan! És a sofőr odaszól neki hogy bújjál liba. Egy idős asszonyt lelibázni? :((


- Én is állok a buszmegállóban 2 pasi beszólt valamit nem értettem mit.


- Akkor egy csaj az utcából mindig beszól röhögve hogy: De csinos vagy! És a buszon a barátjával mindig röhögnek rajtam. :((

19/L



2015. nov. 13. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos igazad van, süllyed a társadalom szintje:(

Nagyrészt a mostani média hatása.

2015. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hha egyedül utazok buszon mindig "véletlenül" nekem jönnek, hozzám érnek stb... de ha van velem valaki, érdekes módon sosem fordul elő.

Pedig túlsúlyos, szemüveges vagyok, nem a férfiak álma:)

De kérdező neked sem kell előítéletért a szomszédba menni. Ha a néni nem idős lett volna, akkor nyugodtan lelibázhatta volna a sofőr?! Miért csak idős asszonyoknak bántó?

2015. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor se libázzon le senkit. :( De idős asszonyt végképp ne! Látom még itt is belekötnek az emberbe.Nem vagyok előítéletes.
2015. nov. 13. 23:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam én ilyet hogy csak fiatalt ne libázzanak le?
2015. nov. 13. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát bezony. Süllyed az emberiség. Borzalmas. És akkor ki vannak akadva, mikor megjegyzem, hogy egy verébben nagyobb kultúra van, mint a legtöbb emberben. :P Ne foglalkozz a hülyékkel. Sajnos sok van belőlük. :/
2015. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere lajosmizsére! Itt aztán a lakosság 99%-a egy köpedék! Rájuk se érdemes nézni!
2015. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!