Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok, felnőttek, középkorú...

Fiatalok, felnőttek, középkorúak. Stb. Nem érzitek, hogy a mai világban egyre inkább az internet, telefon, és a többi kütyük "irányítja az életünket? Ti nem vagytok rajba ezeknek?

Figyelt kérdés

Én sajnos nagyon így vagyok ezzel, s eléggé elcseszem ezekkel a napomat... vagy telefon, net, vagy tévé... ahelyett ,hogy olvasnék vagy tanulnék... csak hát a lustaság, és ezeket jobb nyomkodni, meg ezekkel tölteni az időt, mert kényelmesebb, nem kell hozzá sok erőfeszítés. Sokszor , amikor szomorú vagyok ,akkor is vagy épp facebookozok, keresek valakit aki épp fent van és ráér..., vagy böngészek, tévézek...és ez még inkább "depissé tesz".. Ti nem szoktatok ilyenekre gondolni? Nem szoktátok észre venni magatokon ,hogy esetleg túlzásba estetek, tölthettétek volna értelmesebben a napotokat?

Még ami engem bosszantani szokott engem, hogy sokszor ,ha megyek a barátnőmhöz , hiába beszélgetek vele, hiába vagyok nála, a telefonját nyomkodja, ahelyett, hogy velem beszélgetne... vagy beszél hozzám ,de közben nem rám figyel , hanem valakivel chat-el a telóján....

Veletek nem szokott lenni ilyen?

Ti gondoltatok már arra, hogy korlátozzátok egy kicsit az internet, a kütyük használatát, hogy valami értelmesebb dologgal (családdal, sporttal, sétálással, olvasással, tanulással, házimunkával, kertészkedéssel) töltsétek az időtöket?

ti hogy vagytok ezekkel? Mi a véleményetek?



2015. nov. 14. 12:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem kell leszólni azért, mert feltettem egy kérdést. Nem azért van ez az oldal ,hogy tegyünk fel kérdéseket?

Ha nem tetszik, akkor nem kell kommentelni, ennyi!!!!

2015. nov. 18. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!