Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok rólam? (Többi lent)

Mit gondoltok rólam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Utálom az embereket származástól/ identitástól és stílustól függetlenül. Nagyon nehezen szeretek meg bárkit is. Hiszen a legtöbb egyszerűen buta. Még is emberekkel szeretnék majd dolgozni hogy ne maradhassak egyedül. Utálom a magányt. Gyakran segítek másokon még ha idegenek is. Az emberek első gondolata rólam 10-ből 9 alkalommal az hogy egy kedves, aranyos, ártatlan lány vagyok. Ez azét van mert próbálok ilyennek tűnni hogy kerüljem a konfriktust. Nincs senkim a szüleimen és a 2húgomon kívűl. Kb 9évesen elhatároztam hogy max 30évet fogok majd élni. Nem akarok megöregedni sem pedig másoktól függeni. Azonban még mindig nem tudom hogy haljak meg. Gondoltam arra hogy autóval de az olyan meg szokott és uncsi halál, gondoltam még akasztásra a mamám tiszteletére (22éve így ölte meg magát) és gyógyszer túladagolásra (ez jelenleg a legszimpibb). Mi elött valaki meg írná járok pszichológushoz de semmi értelme. Nem tudok mások elött megnyílni. Erről természetesen nem beszélek senkinek. Kort szándékosan nem adok a tudtotokra. Értelmes válaszokat várok, habár biztos lesz 1-2 szánalomra méltó, gyerekes és reménytelenül buta szerencsétlen aki feleslegesen pocsékolja majd itt a helyet trollkodással. De semmi baj nem lehet mindenkinek normális vagy azon felüli IQ szintje.

2015. nov. 14. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Miért érdekel, hogy ki mit gondol rólad, ha így állsz az emberekhez?
2015. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok senkivel sem rossz viszonyt.
2015. nov. 14. 21:27
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha tudod hogy kipusztulsz akkor miért szívod még a levegőt mások elől?
2015. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Bírom az ilyen kissé pszicho csajokat.
2015. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe sodródtál. Próbálkoztál már "nem buta" emberekkel ismerkedni? Biztos van olyan is, akivel jól kijönnél és jobban éreznéd magad.
2015. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már is kezdődik a trollkodás. Az ilyenek tuti valami szánalmas halált fognak halni. Legalább lesz min röhögni.
2015. nov. 14. 21:35
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod aki más halálát kívánja akkor az maga fog kipusztulniXD
2015. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Srácok, ne játszatok kipusztulósdit.
2015. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ha jön a hó akkor délen jó:DXD
2015. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy nem is akarsz változtatni a helyzeteden.
2015. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!