Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az indexen olvasgatok híreket....

Az indexen olvasgatok híreket. Lehetséges hogy lesz harmadik világháború?

Figyelt kérdés

Kèrlek ne ijesszetek meg csak 13 vagyok de nagyon fèlek. Ugye Magyarországot bèkèn hagyják? Kèrlek nyugtassatok meg.😢

.



2015. nov. 14. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz.
2015. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Már összeszámolni se tudnám hogy hanyadik 3.világháború jön éppen...
2015. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Magyarország (jelenleg) annyira pitiáner, és jelentéktelen ország, hogy itt sem háború sem merénylet nem várható belátható időn belül, így a kerítéssel pedig a kisebb zavargásoktól sem kell tartani. Én jobban aggódnék az ukrán-orosz történet miatt, az nagyobbat fog szólni szerintem jövőre, mint a migráció.
2015. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy Indexet ne olvass, iszonyú sokat hazudik.


(még mindig a #3)

2015. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy lesz,nyugodj meg:)

Ahhoz minimum 2 ország kellene,de mivel az Iszlám állam csak nevében az,nem törhet ki világháború.

Pápa is baromságokat beszél, meg a többi jóember is,akik akik szítják a tüzet,inkább nem nevesítem őket...

Nem lesz háború, nyugi van.

Ilyen gerilla akciók,mint a Párizsi, ilyenek bárhol az Unióban,vagy Amerikában előfordulhatnak.

Nálunk nagyon kicsi az esély rá,mi nem háborúzunk az ISIS ellen,aki igen,azok inkább a veszélyeztetett országok.

Relax :)

2015. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

#4

Mi a probléma az Indexel?

Közmédiát kéne olvasni?

Ja, nem. Kuruc infót...:D

2015. nov. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A közmédia sem jobb, sőt... a kuruc szélsőséges, de legalább nem kell állandóan "fordítani" fejben, ami le van írva, hanem legtöbbször az van leírva, amit valójában gondolok, így kényelmesebb azt olvasni, mint egy baloldali portált pl.: Index.
2015. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Azt mondod az van leírva,amit gondolsz,és könnyebb olvasni számodra.

Számomra pedig a közmédia,és társai agyrém,amit írnak,és hazugságnak gondolom a nagyrészét.

Más világlátás,ennyi.

Ez a politika:D

Ha már itt tartunk,olvass inkább Mandinert,az még egész normális.

Legutóbb mikor a közmédiából akartam tájékozódni,hallom a Soros a hibás az ide özönlő migránsok miatt,csak azt nem tették hozzá,hogy a Gyurcsány is hibás,ja,meg az illuminátik...ugyan:D

Na,ezért nem nézek közmédiát,erre az agyzsugorításra nem vagyok kíváncsi.

Hozzátenném,Fletót kicsit sem szeretem,meg a pár 100ezer fős szektáját.

Mindegy,kinek mi?:D

2015. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért kezdtem azzal, hogy a közmédia sem jobb. :)
2015. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Világháború csak nem, talán nem olyan hülye idióta az ember, hogy újra belemenjen. Viszont ha jobban belegondolunk.. A földön több mint 5000 éve háborúk folynak. A te dédnagyapád háborúban élt. Miért lenne most másképp? Európa is kiveheti a részét belőle, Magyarország szintén. Ennek a támadásnak rengeteg negatív oldala volt, de egy pozitív is. Ha most odafönn a fejesek értelmes döntéseket hoznak, egy olyan szoros összefogás következhet be, amire rég/nem volt még példa. Az előzőnek, aki azt mondta, nem harcolunk az isis ellen:

Az Országgyűlés ma határozatot hozott arról, hogy Magyarország legfeljebb 150 katonát küld az Iszlám Állam (ISIS vagy IS) nevű terrorszervezet elleni fellépéshez az iraki Erbílben található kiképző központba.

A képviselők 137 igen szavazattal, 57 nem ellenében hagyták jóvá Hende Csaba honvédelmi miniszter kétharmados többséget igénylő előterjesztését.

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter korábban azt mondta, az iraki helyszínen 110 katona teljesíthet majd szolgálatot, hat magyar tiszt a vezetési pontokon lenne jelen, míg a további katonák Magyarországon állnak rendelkezésre. A miniszter szerint a misszió költségvetése 20 milliárd forint alatt marad.

Az isis térképén olyan vörös folt van Budapesten, mint Párizson vagy Berlinen.

2015. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!