Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az indexen olvasgatok híreket....

Az indexen olvasgatok híreket. Lehetséges hogy lesz harmadik világháború?

Figyelt kérdés

Kèrlek ne ijesszetek meg csak 13 vagyok de nagyon fèlek. Ugye Magyarországot bèkèn hagyják? Kèrlek nyugtassatok meg.😢

.



2015. nov. 14. 23:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Nem tartom igazán jó ötletnek, hogy katonákat küldünk az ISIS ellen,részt lehet venni ellenük a háborúban más,adminisztratív módon is.

Ez hülyeség szerintem,hogy egy kalap alatt vagyunk Franciaországgal, Amerikával,és a többi nagy nyugati állammal.

Sokkal kisebbet szól egy Magyarország elleni támadás, mint a nagy nyugati államok ellen,ezeknek meg az a lényeg.

Nem zárom ki,hogy bármi történik a jövőben nálunk, mert nem zárhatom ki 100%-osan, de nagyon kicsi az esélye.

2015. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
88%

Nem lesz 3. világháború, nyugodj meg. :)

Magyarországon nagyon kicsi az esély, hogy lesz merénylet. A nagyobb, népesebb országokban van esély robbantásra. Magyarországgal nem nagyon foglalkoznak. De ha háború is lenne, akkor európa az iszlám állam elleni harc lenne. Gondolj bele, hogy európa nem veszíthet az iszlám ellen. Sokkal többen vagyunk (európára értem) és sokkal fejlettebb európa haditechnikája. :)

2015. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!