Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért visel mindenki álarcot?

Miért visel mindenki álarcot?

Figyelt kérdés
miért mutatják az emberek másnak magukat mint akik?
2015. nov. 15. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy könnyebben érvényesüljenek. Nem mindenkinek felel meg az, hogy önmagát adja és nem halad előre semmiben, esetleg magányos is lesz.
2015. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyet értek, még annyit fűznék hozzá, hogy fontosak a kapcsolatok így alakítani kell azokat. :D Emellett társasági okai is vannak, de ezt már említette az "első". :D
2015. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az élet tesz minket ilyenné,nincs mit tenni. Ha belegondolsz az már alapból egy álarc hogy nem mondod vagy teszed azt amit akarsz. Pl. mi lenne ha a sérelmeidet mindig odavágnád mindenkinek...Nem lenne munkád,barátaid,párkapcsolatod. Aztán az ha az ember többnek mutatja magát mint valójában stb..stb ilyenek vagyunk sajnos..szeretnénk a külvilágnak jobban megfelelni,érdektényezők az életben is belekergetnek minket hogy ritkán mutathatjuk a saját arcunkat. A kérdésre válaszolni egy nagyon hosszú történet lenne..
2015. nov. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Még egy gondolat: aztán vannak a nekem ne diktáljon senki meg megmondom mindenkinek a tutit ők a legnagyobb csicskák az életben..
2015. nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a társadalom elvárja, hogy mindenki ugyanolyan legyen, ugyanazt szeresse, ugyanolyan életre vágyjon, ugyanúgy nézzen ki, stb. És ha kicsit is más vagy valamiben, mint a többiek, akkor kiközösítenek, bántanak, diszkriminálnak. Úgyhogy helyette játszod a szürkebárányt, belül meg szenvedsz, hogy nem lehetsz az, aki valójában vagy, mert akkor nem fogadna el senki.
2015. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as és a 4-es vagyok,de nálam az 5-ösé a pont!!
2015. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert mint mindenhol látni, mindenkinek van "kommentje / véleménye". Ha elmondanám az őszinte véleményem bármiről akkor rengeteg beszólást kapnék, amire meg nem vágyom. Így egy nagyobb vágyamnak teszek eleget, azzal, hogy több kisebbnek nem teszek eleget. Ezáltal az álarc megvéd. Harcosabb természetű emberek persze felvállalják a beszólások okozta lelki konfliktusokat is. Nekem erre semmi szükségem.
2015. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 5-ös leírta a tutit.
2016. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!