Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 16 éves. Mostanában kezdtem el érezni, hogy talán már-már elég érett lennék egy barátnőhöz, és mostanában kezdtem el úgy igazán vágyni rá. Tehát persze, eddig is akartam, de a szexen (és az ahhoz kapcsolódó dolgokon) kívül más ok nem nagyon jutott eszembe, hogy minek is kéne..


A probléma, hogy hiába járok el bulizni/ide-oda, egyszerűen iskolán kívül mindig-mindenhol leginkább az ilyen tipikus menőlányokba futok bele. Tehát akiknek van 400 fiú haverjuk, akiknek a 60%-ával már legalább csókig eljutottak, és úgy rázzák magukat tánc közben, az éppen aktuális menőcsávónak, mint a sztriptíztáncosok.

Persze, 100%, hogy van olyan menőlánynak tűnő csaj, aki normális, de kicsi az esélye, hogy pont ráhibázok..


Persze, vannak a szolidabb lányok, de egyszerűen őket csak az iskolában látom, és én híve vagyok annak, hogy iskolában nem csajozok (többen látnak = nagyobb nyomás, kevés idő, hangzavar, káosz..stb.).


Ugye ott a Facebook, amivel sulin kívüli lányokkal is megtudok ismerkedni, de ha idegenként írok rá egy közelbenlakó lányra, akkor nagy valószínűséggel a csaj nagyon zárkózott lesz, mivel "nem ismerlek". És ezt elég nehéz feloldani..

Meg amúgy is.. Random nézegessem a haverjaim ismerőseit, hátha meglátok valakit.. Ez elég szánalmasnak tűnhet a lánynak, nem?


2015. nov. 15. 16:22
 1/3 anonim válasza:
majd be indul a dolog magatol, mikor el jon az ideje.
2015. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éld és élvezd életed s légy nyitott életbeli dolgokra s ne akarj semmiféle "menő" lánytól bármit... Ne legyél szégyen. >,<
2015. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, nehéz kamaszkorbabn nem görcsölni, de a benső oldottság a kulcs.

Sajnos én is anno, meg sok kamasz rákattan valakire, és nehezen gabalyodik ki belőle érzelmileg.


Ez így nehéz, mert beletapad az ember érzelmileg valakibe, pedig gyakran 10 az egyhez az esély ,hogy pont avval lehet összejönni, akibe belezúgtunk. Ezt preventív jelleggel írom számodra.


Szóval ha sikerül kialakítanod a köv hozzáállást, az a nyerő:


Csak szimplán beszélgess csajokkal,

ne legyen konkrét célod ,hogy mit akarsz tőlük,

azonban legyél határozott.


Ne kapaszkodsz senkibe, van, akivel mélyebben kezd alakulni az ismerettséged, és van, akivel kevésbé mélyen. Akivel már kellően mély, onnantól meg eldöntöd, h korrekt akarsz-e lenni és nem megcsalni - én korrektséget javaslok.


Szóval így megy ez... beszélgetés, sok sok beszélgetés lányokkal...

Ne izgad magad, ha marha jól néz ki a csaj, ahhoz is menj oda - de a fenti hozzállással.


Ne válogass, tök jó haverságok kialakulhatnak neked nem tetsző lányokkal is.


SOSE JÁTSZD MEG magad, sose játszd a lazát! Az csak a felszín...

NE a látszatért akard h szeressenek téged...


Az oldottságot és határozottságot belül kell megoldanod, tudatilag ,lelkileg.


Javaslom a legtöbb szempontból továbbá a fokozatosságot. A legtöbb csaj nem szereti a rámenősséget, bár kivétel erősíti a szabályt.


Legyél spontán, és poénkodj sokat, de csak amikor spontán jön.

2015. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!