Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon fura dolog történik...

Nagyon fura dolog történik velem, segítség, ébren álmodok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történik velem. Tegnapelőtt este fura érzés tört rám, úgy a semmiből, még sosem éreztem ilyent. Mintha valami összeszorította volna a fejem, aztán valami képeket kezdtem látni, mint mikor álmodik az ember (jelzem, nem voltam álmos). Gyakorlatilag nagyon sokat nem tartott, fokozatosan elmúlt, de borzalmas deja-vu érzésem lett. Hihetetlen erős volt, szinte már fájt. Aztán lassan az is felhagyott és hihetetlenül félelem érzetem lett, amit nem tudtam mire vélni. Hiába próbáltam utána visszaemlékezni a történtekre (amit láttam vagy ébren álmodtam vagy nem tudom minek nevezzem) nem ment, semmi nem maradt meg. Tegnap, szinte ugyanebben az órában ugyanez lejátszódott, pont így, azzal a különbséggel, hogy idő közben próbáltam megjegyezni ezt-azt, de hiába, ahogy vége lett, ismét elfelejtettem egy-két kép kivételével. Ma ismét megtörtént. Mi történik velem, mire véljem ezt, hogy szabadulhatok meg tőle, mert borzalmas..

2015. jún. 18. 03:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként annyit: mielőtt valaki azt hinné, hogy valami jósnak tartom magam, csak azért írtam az ezotéria kategóriába, mert nem tudtam hová tenni a dolgot.
2015. jún. 18. 03:20
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Kedves kérdező:)


Ne aggódj, nem kell fénled, teljesen biztonságban vagy:)

Valószínűleg a front okozza.

Én is alig tudtam elaludni, az ablakot is bezártam, mert elég hideg volt. Bár nem tudom eldönteni, hogy fázom vagy melegem van vagy mindkettő.

Szárazságot, éhséget, levertséget érzek. Talán egy kis stresszt is.


Egyébként ha kíváncsi vagy, akkor tekints egy pillantást erre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__6952..


Csak a te kedvedért leírom, hogy ma mi volt :D

Erre emlékszem az éjszakából:

Kivételesen a villanyt felkapcsoltam, hátha jobban tudok aludni. Mert egy idő után már úgy éreztem, hogy mindent elvesztek amit szeretek és semminek semmi értelme.

Villany előtt többször kimentem inni meg mosdóba stb.


Fekszem az ágyon és elkezdtem imádkozni is másokért. Rögtön mikor elkezdtem arra lettem figyelmes, hogy előtte németül beszélek a gondolataimban, teljesen értelmetlen szavakat.

A Jézus szóra pedig olyan kép volt a fejemben, hogy egy Einstein fejű ember elszalad és abba maradt a német is.

Ebben még semmi nincs, ami különös.


Utána megint meg voltam győződve, hogy a fejem felett van egy kis fekete rádió, amit régen használtunk és szólt belőle egy ismert sláger.

Az járt a fejemben, hogy de jó ha ilyen világos van már, akkor biztos reggel lesz hamarosan.

Meg a te kérdésed volt még a fejemben. És akkor valamiért abban a tudatban voltam, hogy már keződődik egy alvásparalízis és próbáltam felrántnai a két kezemet, de csak félig sikerült.

Majd valahogy magamhoz tértem. És tudtam, hogy álmomban a fejem is lejebb volt, mint kellett volna. Tehát csak álom volt. De amíg álom volt a személyes gondolatok miatt is tök valóságosnak tűnt.


A lényeg mondom, hogy ne félj:)

Max meghalunk, de ez nem fog megtörténni.


Álmodj szépeket!

2015. jún. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Bocsánat, rossz linket adtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__6949216-..


Erre gondoltam.:)

Szerintem zuhanyozzál le és igyál egy picit.

Gondolatban veled leszek és vigyázom rád!

2015. jún. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Nincs szúnyogod véletlen?

Egyébként most direkt a Jézus szóra gondoltam és egy idő után a fejemben azt hallottam, mintha valaki egy fürdőben messziről visszhangzódva mondana Latin szöveget, meg Jézus domine. Ez képzelet és önszuggeszció.

2015. jún. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Legoman ***** válasza:

A magas mágneses mező okozhat ilyeneket.

Nem lett zárlatos, romlott el valamilyen elektronikus eszköz a lakásban és be vannak kapcsolva, vagy a vezetékek nem futnak szanaszét a padló alatt, a falban vagy valahol?

És minden szobában elfog ilyen érzés, vagy csak ott?

2015. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Viven kérdései ***** válasza:
Lucifer biztos normalis vagy?
2015. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Lucifer biztos normalis vagy?"

Hála az Istennek nem.

2015. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De neked is el sütöm a bölcsességemet:

Ti mind azért vagytok egyformák, mert mind különlegesek akartok lenni. Én azért vagyok különleges, mert olyan vagyok, mint bármlyikőtök.

2015. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt 18 évesen, de velem csak egyszer történt. Tök nagy képek voltak, de csak a szemem közepén és nagyon dejavus volt. A képek mozaikosak, szinesek voltak és világitottak. Én attól paráztam hogy skizo leszek, elötte is fura hangulatom volt (féltem valami szellemtől és röhögőgörcs is volt tesómtól XD)
2015. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem romlott el semmi a lakásomban mostanában. Csak a hálószobámban éreztem mindig, mert általában ebben az órában mindig ott vagyok.
2015. jún. 18. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!